2733
2734
عنوان

اختلاف فرهنگی

101 بازدید | 15 پست

سلام 

یه اقا پسری هستن که ما یه سالی میشه تقریبا با هم در ارتباطیم 

از همه نظر خ خوبه 

مهربون با شخصیت با بقیه دخترا سفت تحصبل کرده کلا خ خوب 

ولی یه مشکلی هست اینکه خ اختلاف فرهنگی دارن خونواده هامون ( خودمون نه )

اون خیلی دلداری میده که این چیزا مهم نیست یا اگه خونواده من چیزی گفتن قانعشون میکنم اما خونواده اون مذهبی متعصبن  

رو کوچیکترین چیزا حساسن 

مثلا میگن هر پسری سیگار بکشه قطعاااا معتاده یا ازدواج حتما باید فامیلی باشه یا هر خانمی چادری نباشه فلانه فلانه 

به شدت سنتی 

میترسم با خرفاشون روی اینم تاثیر بزارن 

هیچ سیبی از درختش دورتر نمیفته دوران اشنایی با از واج خیلی فرق داره تواین تله نیفت 

مهمونی مراسم تربیت بچه رفت و امددعید و عزا همه چیز  زندگیت تویه مه غلیظ  از تعصب و بدخلقی و مردسالاری فرومیره وغرق میشه

از ما گفتن دیگه خودتی و سرنوشتت

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
هیچ سیبی از درختش دورتر نمیفته دوران اشنایی با از واج خیلی فرق داره تواین تله نیفت  مهمونی مرا ...

اخه ما هیچ مشکلی با هم نداریم من واقعا حس میکنم این بهترین مردی بود که میتونستم باهاش اشنا شم بعضی وقتا میگم با چه بهونه ای اخه

خوب شما با خانواده این آقا به مشکل میخوری  ازدواج فقط دو نفر مطرح نیستن خانواده ها هم خیلی مهم ...

قبلنا توی شرکت داییش کار میکرد با سر همین اختلاف نظرا ازونجا اومد بیرون الان دنبال کاره

اختلاف فرهنگ و مدهب کم مشکلی نیست حتی اگه پا پیش بزارن هم سختت میشه

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
اخه ما هیچ مشکلی با هم نداریم من واقعا حس میکنم این بهترین مردی بود که میتونستم باهاش اشنا شم بعضی و ...

هنوز به گلوگاه های زندگی نرسیدی که بدونی مشکل کجا پدیدار میشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بنظرم اگه اینقدر مذهبین باید همرنگشون شی وگرنه به مشکل میخوری مثلا ی نمونه همون اول کار شما مثلا میخوای عروسی بگیری قطعا دنبال ی لباس عروس باحال جشن و رقص و بزن بکوب هستی ولی اونا رسم دارن مولودی بگیرن! مثلا فردا بخوای بچه دار شی تو تربیتشم تاثیر میذارن همه اینا به کنار بنظرم ادم تو خانواده ای که بزرگ میشه تا حدی به اصول اونجا پایبنده عموما

اینارو منم بهش میگم اما همش میگه مهم نیست من راضیشون میکنم

کی رو راضیمیکنه چند نفر رو تا کی تا کجا؟

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
بنظرم اگه اینقدر مذهبین باید همرنگشون شی وگرنه به مشکل میخوری مثلا ی نمونه همون اول کار شما مثلا میخ ...

اره خودش ادم معتقدیه ولی در حد تعادل که منم همونجوری هستم هردوتامون میگیم تعادل بهتره اما خب مشکل خونواده ایشونه

اره خودش ادم معتقدیه ولی در حد تعادل که منم همونجوری هستم هردوتامون میگیم تعادل بهتره اما خب مشکل خو ...

دیگه بهر حال خانواده هم چیز مهمیه و اینم بدونید ازدواج لزوما پیوند دو نفر نیست دو تا خانواده در حقیقت با هم وصلت میکنن

2706