2733
2734

تایپ قبل در مورد خودم بود 

یک سالی می شه یه نفر که چشم انداز اینده منه و همکارمه فالو کردم یعنی طرف تو جایگاهی هست که من هستم ولی اون رسمی من هنوز یه ثبت محضری و ابتدای کار 

بعد یک سال اونم بک داده

حالا عصری نوشته سلام فلان این مزخرفات 

بعد همش شروع کرد تعریف از زیبایی سعی داشت مخ بزنه 

که این جا شاخکام فعال شده بود همش به چهره ام اشاره می کرد  

( سه سال یکی با عمق وجودم دوست داشتم 

هر روز می گفت دوستم داره ولی اخرش رفت با یکی که مخالف حرف هایی که می گفت بود سه سال عمرم تلف کردم سه سال بدترین درد ها رو کشیدم)

منم گفتم من این جور روابط طبق ارزش های زندگی من نیست 

حقیقتش چون منم بشم در راستای کاری اون تا چند وقت دیگه رقیبش محسوب می شم و رابطه ای باهم شروع کنیم به عنوان رقیب می تونه من تازه کار از میدان به در کنه 

بچه ها در حالت عادی پسرا با من لجن 

مجازی که این جور می شه 

نمی دونم شاید من دارم اشتباه می کنم

نظر شما چیه؟

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

@دختر_گرانبها    

@خربوریدان    

@ایلدا04    

نظر شما چیه؟ 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

سعی نکن پیدا کنی همین... 

خودش میاد

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سعی نکن پیدا کنی همین...  خودش میاد

این خودش اومد چیزی که من می خواستم بود ولی خیلی از چهره تعریف کرد هولانه به نظر اومد از طرفی از اینده کاریم که دراینده نچندان دور رقیبشم از میدان به درم کنه

چی بگم 

فقط حواست به محیط کار باشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
چقدر شلوغش کردی!! اگر میخوای باهاش ازدواج کنی و جذبش کنی به خودت ، بیخیال رقابت کاری و غیره شو و ...

نمی شه 

اومدیم و مثل اولین رابطم نشد 

من شرایط زندگی و درسی و کارم سه سال به خاطر یه ادم از دست دادم 

حالا اینبار که بعد اون همه سختی تازه اول مسیر درسته ،به خاطر یه خوش اومدن ساده پا بذارم روی همه چیز؟

2740
سعی نکن پیدا کنی همین...  خودش میاد

من بالای ۳۰ هستم 

ظاهر و باطنمم خوبه 

چرا برای من نمیاد ؟؟

ب اندازه خودمم توی جامعه بودم 

از روابطی ک بخواد ازم سواستفاده هم بشه خوشم نمیاد 

به یکی حس داشتم ازدواج کرد 

هیچیکی دور و بر من نیست ، فامیل دوست اشنا هیچی نداریم 💔💔

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
این خودش اومد چیزی که من می خواستم بود ولی خیلی از چهره تعریف کرد هولانه به نظر اومد از طرفی از ایند ...

اوه سخت و پیچیده شد 😶

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
چی بگم  فقط حواست به محیط کار باشه

من کارم به عنوان یک جوونه تازه از خاک دراومده هست 

ایشون در جایگاه بالاترین حد ممکنه 

می ترسم اگر وارد رابطه بشم اون شخصیت کاری در ایندم رو نابود کنه 

الان بهش گفتم که من شرایطش ندارم و با این جور ارتباط اوکی نیستم

به نظر شما برمی گرده ؟ چون نوشت فعلا خدانگهدارت

من کارم به عنوان یک جوونه تازه از خاک دراومده هست  ایشون در جایگاه بالاترین حد ممکنه  می ...

کار درستی کردی

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
اوه سخت و پیچیده شد 😶

خیلی موقعیت مناسب من بود دقیقا عین خودم ورژن مردونه اش هم رشتش هم کارش هم ارتباطاتش 

ولی ترسیدم 

من بالای ۳۰ هستم  ظاهر و باطنمم خوبه  چرا برای من نمیاد ؟؟ ب اندازه خودمم توی جامعه بود ...

عزیزم نا امید نباش من خودم تو فامیلامون اخیرا دو نفر که بالای ۳۰ هم بودن ازدواج موفقی داشتن‌. یکیش ۱۰ سال پیش تو عقد جدا شده بود ولی الان دیگ مث شما تو احتماع بود شاغل بود‌‌.. قسمته دیگه..

به ظاهرتون برسید زنداییم خودش میگه بعد عمل بینیش خواستگار پیداشون شد 😑😅

نمی شه  اومدیم و مثل اولین رابطم نشد  من شرایط زندگی و درسی و کارم سه سال به خاطر یه ادم ...

والا چی بگم! 

اول موضع ات رو با خودت روشن کن

آخه احساس میکنم با پا پس میزنی با دست پیش میکشی... 

میتونی از تجربیات رابطه ی قبلی ات استفاده کنی و تشخیص بدی که آیا ادامه بدی یا کات کنی

2706