2737
2739

دکتر به من گفت روزی دوتا کلسی پاور بخور

یادم رفت بپرسم دوتا همزمان بخورم یا یکی صبح یکی شب مثلا 

شما تجربه دارید ممنون مبشم کمکم کنید

نه دیگه یکی صبح یکی شب

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه یکی صبح یکی شب بخوری جذبش بالاتره بعد از غذا هم بخوری بهتره، فقط اگه غذای گوشتی بود دو سه ساعت ...

ممنونم غذای گوشتی رو‌نمیدونستم فکر میکردم فقط با آهن نباید خورد

2740
ممنونم غذای گوشتی رو‌نمیدونستم فکر میکردم فقط با آهن نباید خورد

غذای گوشتی هم اهن داره دیگه

منم قبلا قرص کلسیم میخوردم چون لبنیات بهم نمیسازه یه مدت نخوردم دندونام خراب شدن، الان هرروز شیر بدون لاکتوز میخورم که کلسیمم تامین بشه، امیدوارم که جواب بده

ادایل طعمشو دوس نداشتم با عسل یا موز مخلوط میکردم ، الان دیگه عادت کردم 

اول بدون لاکتوز دامداران خوبه، کاله هم بطریاش قرمزه پرچرب اگه میپسندی، درجه بعدم پاک ، بقیشون طعمش ضعیف تر از ایناست

راستی تخم شربتی و دانه چیا اینا هم کلسیم داره توی نت سرچ کن ببین

غذای گوشتی هم اهن داره دیگه منم قبلا قرص کلسیم میخوردم چون لبنیات بهم نمیسازه یه مدت نخوردم دندونام ...

خیلی ممنونم عزیزم

میوه جات و بادام هم شنیدم خیلی کلسیم داره