2733
2734
عنوان

بهترین برند شامپو برای ریزش مو

155 بازدید | 22 پست

دارم کچل میشم🥲

خدا همه برای صبر و عاقب بخیری پسرم دعا کنید اگر احتیاج به دعا داشتی تو یکی از تاپیکام بگو برات دعا میکنم💖
2731

آبجیم ریزش شدید داشت، شامپو تریاک گرفته میزنه، بوی بدی داره ولی ریزشش کاملا قطع شده

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

عامل درونیشو پیدا کن با شامپو تا یمدت شاید کمتر شه باز عادت میکنه سرت به شامپو و مجدد میریزه.

ببین دلیلش چربی پوست سرته یا تنبلی تخمدان یا حتی فقر آهن مواد معدنی یا مشکلات تیروئید و..

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
آبجیم ریزش شدید داشت، شامپو تریاک گرفته میزنه، بوی بدی داره ولی ریزشش کاملا قطع شده

از کجا گرفت

دیر بشه ولی حسرت نشه🌱                                                        اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️

عزیزم ‌به شامپو نیست.

باید بری ازمایش بدی پیش ی دکتر متخصص ببینی چی میگه ویتامین ها و... شاید چیزی کمه تو بدنت.

ولی شامپو هم محصولات نوپریت فوق‌العاده عالی حتی بهتر از خارجی ها.

شامپو تریاک دیگه چطوره؟  منم ریرش مو سکه ایی دارم

شامپو تریاک به درد نمیخوره واسه شما، شوهرم ریزش سکه ای داشت رفت دکتر به همون قسمت سرش آمپول زدن دوباره در اومد و الان آثاری ازش نیست

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706