2733
2734
عنوان

عشق مجازی

195 بازدید | 45 پست

سلام دوستان 😢😢خوبید من یه پسریه بهم میگه خیلی دوسم داره منم دوسش دارم اما میگم بیا بیشتر از این وابسته هم نشیم اما میگه بخدا خودم میکشم گوشیمو می‌شکنم دست خودم نی شکاکم حس میکنم با دخترا دیگه حرف میزنه ما اصلا زیاد حرف باهم نمی‌زنیم آخه من گوشی ماله خودم نی بیچاره همش بلاکه ..... و تو مایکت چت مکنیم نقد داره اونجا فقط میشه حرف زد حالا ب نظرتو چیکار کنم من وابستشم شدم اونم منو دوست داره میترسم بهش نرسم 

توق مایکت چجوری ؟

یعنی چتهاتون همه میبینن

شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️           امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2731

عشق مایکتی 😐

نه تروخدا ولش کن 

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

بچه بازیه باو بیخیال عشقم مگ مجازی میشه 

بعدشم پسرا خرن نمیفهمن بسه وابسته نشیم ینی چ 

باس بلاک کنی بره

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2706