2752
2734
عنوان

رابطه توی 20 سالگی درسته؟

319 بازدید | 11 پست

بنظرتون 20 سالگی برای شروع رابطه خوبه ؟ینی جوری هست که نظرت بعد عوض نشه ؟

یا شخصیتت تا 20 سالگی جوری شده که دیگه تغییر نکنی به ثبات رسیده باشی.؟

که مثلاً 3 سال هم دوستی بعد ازدواج  ؟

2731

من ۲۰سالگی نسبت ل الان ک ۲۱سالمه ی دنیا فرق کردم

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

من ۲۰ سالگی دوست شدم. دو سال دوست موندیم و بعدش نامزدی و عقد و ازدواج. الان ۱۲ سال گذشته بچه هم داریم. اتفاقا راضی هستم سن خوبی بود هم عشق رو تجربه کردیم. هم با هم دیگه دوران جوانی رو گذروندیم هم مدت طولانی فرصت تفریح و عشق و حال داشتیم تا زمانی که بچه دار بشیم خیلی وقت داشتیم

من هجده دوست شدم تا الان که ۲۲ ام نظرم عوض نشده چون همون موقع هم فقط با احساس تصمیم نگرفتم و عقل هم حاکم بود 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛