2752
2734
عنوان

کیف رودوشی مردانه میخوام بخرم

42 بازدید | 6 پست

سلام. میخوام یه کیف رودوشی مردونه جنس خوب از اینترنت سفارش بدم برای همسرم که هم جنسش خوب باشه هم کوچیک و جمع و جور ببره سر کار.

کسی قبلا خریده بتونه راهنماییم کنه چی بخرم؟ 

من یبار خریدم خیلی وقت پیش از دیجی، کالا 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
جنس و مدلشو یادته چی بود؟ سایزشم میخوام در حد عینک و موبایل و کیف پول اینا توش جا بشه جمع و جور باشه

الان داریمش هنوز خب جنسش چرمه اندازشم خوبه همسرم میبره سرکار داخلش شارژر و گوشی و ظرف صبحانه ش جا میشه 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨hope_kids_art صفحه‌ هنری من در اینستاگرام (تابلو و اکسسوری اتاق کودک)
2731
مرسی مدلشو میشه بگی من عکسشم ببینم شاید سایت داشته باشش

عزیزم مدلش و مشخصاتی‌‌که توی سایت داشت رو یادم نمیاد چون پنج سال پیش خریدم ولی شاید از روی عکس بتونید پیداش کنید انصافا خوب دووم آورده الان دیگه وقت تعویضشه😅