2752
2734

من اگ عروسی میگرفتم باید میرفتم مستاجری و ماشینم نداشتیم اما الان خونه دارم ماشینم داریم ولی راستش هر عروسی ک میرم خیلی حسرت میخورم 🥲

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2731

به من بود نمیگرفتم 

دوستم نگرفت اتفاقا اصلا پشیمون نیست 

پولش و گذاشتن چاله چوله زندگی رو پر کردن

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …

عروسیم همه چی عالی بود 

فقط برا لباس عروسم خاهرم نذاشت لباسی که دوس داشتمو بپوشم میگفت خیلی گرونه 

هنوزم آرزومه ی لباس عروسی که سلیقه ی خودمه رو بپوشمو عکس بگیرم

😔

تـوی یـک دیـوار سنـگی دوتـا پنجـره اسیـرن ..
عروسیم همه چی عالی بود  فقط برا لباس عروسم خاهرم نذاشت لباسی که دوس داشتمو بپوشم میگفت خیلی گر ...

ببخشید اینو میگم  مگه خواهرت میخواست پولشو بده 

بستگی داره

من عروسی گرفتم خیلی ساده و جمع و جور و راضیم بودم هنوزم راضیم اصلا نمیگم من فلان تالار یا فلان کارو میخواستم 

اگه دلت میخواد بگیر حتما ولی ساده

من وقتی اومدن خواستگاری خانوادش نذاشتن ما هیچ مراسمی بگیریم گفتن ما میخایم عروسی مفصل بگیریم و کلی آرزو داریم بعد از سه سال دیدم خبری نیست دارن بهونه میارن شوهرم مم شسته بودن که پول عروسی بزنید به زخم زندگی منم گفتم پس چرا نذاشتین عقد بگیرم بدون هیچ مراسمی برم سر خونه زندگیم مگه عیب و ایرادی دارم 

اگه عقد گرفته بودم عروسی نمیگرفتم ولی چون حتی یه مراسم ساده هم نداشتم و تو دلم میموند یه عروسی ساده گرفتم بهم خیلی خوش گذشت

همینو بگو  از اون ور همسرم کلی خرج تالارو موسیقیو اینا کرده بود

اشتباه کردی که به حرفش گوش دادی ، من بودم همون جلو چشمش کارت میکشیدم میگرفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اشتباه کردی که به حرفش گوش دادی ، من بودم همون جلو چشمش کارت میکشیدم میگرفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دقیقا اشتباه کردم

خودم سالن رو انتخاب کردم بهترین آرایشگاه شهرمون

اونوقت لباسم خوب نبود😐

تـوی یـک دیـوار سنـگی دوتـا پنجـره اسیـرن ..