2752
2734
ببخشید استارتر‌ هی سوال میپرسم‌ تو تاپیکت‌  بعضی از کاربریا‌ توی تاپیکای‌ قدیمی مثلا ۱۴۰۱ اینا ...

آن ها به روش قدیم تعلیق شدن اما الان دیگه به آن روش تعلیق نمی کنن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
آن ها به روش قدیم تعلیق شدن اما الان دیگه به آن روش تعلیق نمی کنن.

چه پیشرفت جالبی 😂😭

دیگه واقعا سوالام‌ تموم شد مرسی ⚘

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
چه پیشرفت جالبی 😂😭 دیگه واقعا سوالام‌ تموم شد مرسی ⚘

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

خیلی ها از این روش تعلیق جدید ناراضی هستن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
خواهش می کنم. 🦋🦋🦋 خیلی ها از این روش تعلیق جدید ناراضی هستن.

هعی‌ نمیدونم امیدوارم مثل قبل بشه 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
2731
هعی‌ نمیدونم امیدوارم مثل قبل بشه 

💚💚💚

خودتون نمیتونید که روزهای زوج ۱۰:۳۰ تا۱۲ و۲تا۳ بعدازظهرهمان روزلینک تاپیکتومیفرستی پیوی niniyar_1

میگم من بایکی گفتم گزارش زدحذف نشدبه نی نی یارم گفتم حذف نکردپس چطورپاک کنم

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندید تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرسید 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ هم نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی از اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه بانژادپرستی مخالفم به هرقومیتی هم احترام میزارم  به دین ومذهب هرقومیتی احترام میزارم زیادمذهبی نیستم  ٱزادی رو دوست دارم ولی بدحجابی رو نمیپسندم  خطاب به اون زنایی که لخت میشن بدن نمایی میکنن میرن توخیابون اینجاایران نه اروپا هرکی بدجحابی رومیپسنده هری بفرمایید راه بازه تشریف ببرید خارج ازایران بدن نمایی کنید  😒
کاش تعلیق قدیمی باز اجرا بشه

امیدوارم

میگم من بایکی گفتم گزارش زدحذف نشدبه نی نی یارم گفتم حذف نکردپس چطورپاک کنم

سلام براگزارش بایدچندنفرگزارش بزنن تا تاپیک بترکه که گزارش الکی هم باعث تعلیقی میشه.توپیوی نی نی یارهم من خودم یه تاپیکوچندبارمیفرستم تا ببینه پاک کنه

یادتو، حس قشنگیست که دردل دارم.چه توباشی چه نباشی نگهش میدارم .
سلام براگزارش بایدچندنفرگزارش بزنن تا تاپیک بترکه که گزارش الکی هم باعث تعلیقی میشه.توپیوی نی نی یار ...

سلام ممنونم بهم گفتی فکرکردم دیگه نمیشه حذف کرد

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندید تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرسید 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ هم نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی از اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه بانژادپرستی مخالفم به هرقومیتی هم احترام میزارم  به دین ومذهب هرقومیتی احترام میزارم زیادمذهبی نیستم  ٱزادی رو دوست دارم ولی بدحجابی رو نمیپسندم  خطاب به اون زنایی که لخت میشن بدن نمایی میکنن میرن توخیابون اینجاایران نه اروپا هرکی بدجحابی رومیپسنده هری بفرمایید راه بازه تشریف ببرید خارج ازایران بدن نمایی کنید  😒