2752
2734
عنوان

رژیم کالری شماری

62 بازدید | 11 پست

تا حالا گرفتین؟!

روزی چقدر کالری می خوردین؟!

چقدر کم کردین و تو چه مدت؟!

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
من یه بار گرفتم اما به خودم خیلی سخت گرفتم کالری روزانه م کلا پونصد تا نمی شد بیست کیلو کم کردم  ...

تا چند وقت؟!

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من یه بار گرفتم اما به خودم خیلی سخت گرفتم کالری روزانه م کلا پونصد تا نمی شد بیست کیلو کم کردم  ...

واقعا بیست تا کم کردی ؟ افرین بهت .عزیزم نون و برنج نمیخوردی ؟

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
خدایا چی میخوردی؟مگه نمیگن زیر هزار و دویست نخورین؟

من حالت عادی هم کالری روزانه م هزار تا نمی شه

ژن مون اینجوریه با آب چاق می شیم

بیشتر فیبری جات مثل سیب سر می کردم

فدات آره می خوردم ولی خیلی کم

افرین به ارادت من الان رژیمم دارم میمیرم از ضعف خیلی سخته

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
افرین به ارادت من الان رژیمم دارم میمیرم از ضعف خیلی سخته

اراده ی چند سال پیشمه بعد اون زایمان ک کردم 

نتونستم درست رژیم بگیرم برگردم به وزن ۶۳ 😴

مثل قبل همت نمی تونم دیک اون موقع واقعا با جدی ت هم ورزش هم رژیم