2752
2734

خاکتوسر خواهرشوهر ک همسایه ایم ولی نمیگه زنده ای یا مرده.اصلا یه زنگ نمیزنن ..

شما اونا پریود میشن زنگ میزنی مگه؟

هممون تجربه میکنیم

باید استراحت کنی تا بهتر بشی

کسی اینجور مواقع چه کمکی میتونه کنه به ادم؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

یه دمنوش بخور 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

غصه نخور چیزی نشده که دوردز دیگه انگار نه انگار شکر خدا میگذره 

بعدم خدا رو داری ادم به بنده محتاج نباشه خیلی بهتره 

یه ابجوش نبات با مسکن بخور و استراحت کن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

عزیزم به جای توهین به بقیه روی خودت کار کن که به کسی وابسته نباشی خودت باید به عنوان یه زن از پس خودت بر بیای از دیگران اگه بخوای توقع داشته باشی که کلاهت پس معرکه است 

پریود شدی خب دور از جونت عمل جراحی که نکردی 

منم تو شهری هستم که پدر مادرم نیستن ولی خودم رو غریب نمیدونم هر جا زندگی کنم اونجا شهر منه 

مردم خارج از کشور دارن زندگی میکنن 

من باردارم، کارمندم، دوره ویار وحشتناک گذروندم ولی از هیچ کس توقع نداشتم هر جور بوده با توکل به خدا گذروندم 

به خودت متکی باش فقط مردم بیکار نیستن که حالا به تو بخوان سر بزنن 

اینقدر خودت رو قوی کن که به هیچ کس جز خدا وابسته نباشی 

کاچی بخور، فرنی بخور، بلاخره هر جور شده بلند شو. 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2706