2752
2734

تو اینستا فالوررش فقط 282 تاس 

خیلی هم دیر ب دیر پست و استوری می‌زاره اونم فقط عکس خودش با ماشین یا طبیعت عکس می‌زاره 

علامت استیکر دوتا سنجاق قفل زنجیر اینام ب معنای رل نزاشته 

تو بیوش ی جمله انگیزشی نوشته بهترین خودت باش پایینشم ی قلب گذاشته بعدش اسم شهرشو نوشته 

پنج تا پست بیشتر نداره هر موقع ام پست گذاشته کامنتاش پسران دوستاش یعنی کسیو ندیدم ک اون وسط مانور بده 

آخه می‌خوام بدونم با کسی هست یا نه اما اینایی ک گفتم دستگیرم شده 

شما چ راه کاری دارید اینایی ک گفته شد شرطه ب نظرتون شما نظرتون چیه 

2731

به این چیزا ربطی نداره من ۲ سال تو رابطه بودم یدونه بیو و پستم برا هم نزاشته بودیم ولی خب بقول معروف فاب بودیم باهم

سعی کن از اطرافیانش امرشو بگیری یجوری

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
به این چیزا ربطی نداره من ۲ سال تو رابطه بودم یدونه بیو و پستم برا هم نزاشته بودیم ولی خب بقول معروف ...

آخه می‌دونی چیه با اطرافیان پسره در ارتباط نیستم ک عزیز بخوامم حرکتی بزنم پسره می‌فهمه 

پسره همشهریمه خودمه ب ندرت پیش میاد بیرون میبینمش 

اما تو اینستا همو فالو داریم مثلا اون عکاسی طبیعت رو ک دوست داره من از سوژه های قشنگ میگیرم میزارم اون لایک استوری می‌کنه 

چ می‌دونم دختر ی وقتایی ب سرم میزنه با پیج فیک احساس پنهانی ک بهش دارمو بگم خودمو خلاص کنم اما بعدش از عکس العمل بعدش استرس دارم یا همون خجالت 

آخه می‌دونی چیه با اطرافیان پسره در ارتباط نیستم ک عزیز بخوامم حرکتی بزنم پسره می‌فهمه  پسره ه ...

اهان پس عکسایه خودتم بزار ببین لایک میکنه یاچیزی اگه دیگه خوشس بیاد بالاخره یجا پیام میده بهت دیگه

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
اهان پس عکسایه خودتم بزار ببین لایک میکنه یاچیزی اگه دیگه خوشس بیاد بالاخره یجا پیام میده بهت دیگه

این از اوناس.ک پست رو لایک میکنه ولی عکس شخصی طرفو تو استوری لایک نمیکنه مثلا چیزای دیگه رو لایک میکنه نمیدونم این چ کرمیه 

میگم نظرت راجب پیج فیک چیه

این از اوناس.ک پست رو لایک میکنه ولی عکس شخصی طرفو تو استوری لایک نمیکنه مثلا چیزای دیگه رو لایک میک ...

با پیج فیک بهش نگو که حسی بهش داری بهش پیام بده صحبت کن اونم اولش استوری اینا ریپلای کک خودش یا میگه دوست دختر دارم مزاحم نشو و فلان یا باهات حرف میزنه اما حواست باشه پیج فیکت با شماره ای که پیج اصلیتو باهاش زدی نباشه چوت اک پبج فیکتر بلاک کنه اونجوری این پیجتم بلاک میشه

با پیج فیک بهش نگو که حسی بهش داری بهش پیام بده صحبت کن اونم اولش استوری اینا ریپلای کک خودش یا میگه ...

از کجا بفهمم همینو ک پیج فیکمو یا اصلی رو با کدوم شماره یا ایمیل زدم کدوم گزینس کدوم قسمته راهنمایی میکنی

از کجا بفهمم همینو ک پیج فیکمو یا اصلی رو با کدوم شماره یا ایمیل زدم کدوم گزینس کدوم قسمته راهنمایی ...

Edit profile

Personal information setting

Personal details

Edit profile Personal information setting Personal details

خب امکان تغییرش هست ی راهی ک شماره پیج فیک برداشته شه 

اگه فرضا فیک رو بلاک کنه بعد همون فیک رو ک قبلا با شماره بوده بعد بیام با ایمیل ثبت کنم 

بعد اون پیج اصلیم ک با شماره بوده خود ب خود بلاک نمیشه دیگه نه 

خب امکان تغییرش هست ی راهی ک شماره پیج فیک برداشته شه  اگه فرضا فیک رو بلاک کنه بعد همون فیک ر ...

اره میشه عوض کرد

نه بلاک میمونی تا انبلاکت کنه خودش

2706