2752
2734
کی ۵۰۰دلار میده میشه توضیح بدی

با تور اسم بنویس حداقل رفت هوایی باشه برگشت زمینی اشکال نداره

بعد به کسانیکه بالا 18 سال هستن نفری 500 دلار با قیمت دولتی میدن که تفاوتش با بازار 8 تومنه

باید هرکسی واسه خودش رمز دوم پویا داشته باشه بلیت پرواز که آمد خرید ارز رو انجام میدی 25 میلیون  نفری باید تو حساب باشه از کیت که رد شدی بهت میدن من رفتم فرودگاه گفتم مامانم ارز گرفته نمی خوام با خودش ببره خطرناکه پلیس از پشت شیشه از مامانم گرفت داد به من

وان مزخررررف

استانبول خوبه 

فرانسه ام خوبه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
ماهم میخوا زمینی بریمحدودا۲۰ساعت با اسنپ تا ارومیه ۲ساعت با تور تا وان

عزیزم چه هتلی میرید ؟

اصلااااا قابل مقایسه با استانبول و انتالیا اینا نیس 

دوتا خیابون کلا همش مغازس به بچه ها زیاد خوش نمیگذره چون همش باید راه بیان برای خرید 

جنساشم خیلی عالی نیس ارزوناش بنجلللل ولی برای مارک بازا خوب 

قرص ماشین ظرفشوی فینیش  شکلات. فهوه اینا عالیههه و تفاوت قیمت خ داره با ایران 

جنس جین و کفشاش خوبه بقیه چیزاش چنگی ب دل نمیزنه و قابل مقایسه با جنس استانبول نیس

ولی غذا هاششششش عاااااااااالییییییی با قیمت عالی 

بدرد کسی ک بخواد بدون حجاب بره و دیسکو بره میخوره 

کجا خوبه ب نظرت؟

برید کیش بنظرم

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️