2733
2734

دوستان کیا با سرما خوردگی باردار شدن مثلا موقع اقدام ب بارداری سرما خورده باشین...اونم با سرفه... چیکار کنم بنطرتون جلوگیری کنم یا موردی نداره آخه موقع سرفه خیلی ببخشید اسپرما می‌ریزه بیرون

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞

نترس طوری نمیشه فقط باردار شدی تب خوب نیس باعث سقط میشه

سرفه ک چیزی نیس

بعد رابطه نیم ساعت پاتو بگیر بالا. اون اسپرمی ک باید بره میره نگران نباش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چه ربطی خواهر من....اسپرمی که با سرفه بریزه بیرون اصلا نطفه نشه بهتره😅😅😅

ببخشیدا مگ رحم ما چاهه ک بگیم رفته ته چاه...مگ چقد جلوتر میره میگم سرفه میکنم اونم یکی دوبار نه چند بار خب اونو چجوری نگه داریم 

😅دیگ چاره ایی نیس شماام بخندین

چند وقته اقدامین؟ من از دوماه پیش اقدام کردم این ماه قبل پریودم سمت چپ زیر شکمم میگرفت ول میکردم فکر کردم باردارم ولی پریود شدم 

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست... 
نترس طوری نمیشه فقط باردار شدی تب خوب نیس باعث سقط میشه سرفه ک چیزی نیس بعد رابطه نیم ساعت پاتو بگ ...

والا انقد سرفه کردم ک زیر شکمم درد میکنه...میگم انقد ک سرفه میکنم شکمم تکون میخوره بچه ایی نمیمونه 

چند وقته اقدامین؟ من از دوماه پیش اقدام کردم این ماه قبل پریودم سمت چپ زیر شکمم میگرفت ول میکردم فکر ...

تقریبا 5ماه اونم پشت سرهم نه یک ماه درمیون فاصله انداختم 

ببخشیدا مگ رحم ما چاهه ک بگیم رفته ته چاه...مگ چقد جلوتر میره میگم سرفه میکنم اونم یکی دوبار نه چند ...

با هر بار تخلیه میلیون ها اسپرم وارد واژن میشن یکیشو لازم داری

اگ اسپرمه زرنگ باشه جلوشم بگیری میره 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
با هر بار تخلیه میلیون ها اسپرم وارد واژن میشن یکیشو لازم داری اگ اسپرمه زرنگ باشه جلوشم بگیری میره ...

دقیقا....آخه عزیزم من تو رژیم پسرمم میترسم بدرد بخوراش بیان بیرون 😅

والا انقد سرفه کردم ک زیر شکمم درد میکنه...میگم انقد ک سرفه میکنم شکمم تکون میخوره بچه ایی نمیمونه&n ...

تا نطفه تشکیل بشه یک ماه زمان میبره، مسلما بدنت قدی باشه تاثیر داره ولی سعی کن ب خودت رسیدگی کنی بدنت ضعیف نشه

گفتم ک پاتو بگیر بالا،نیم ساعت پا ب بالا دراز بکش

تا نطفه تشکیل بشه یک ماه زمان میبره، مسلما بدنت قدی باشه تاثیر داره ولی سعی کن ب خودت رسیدگی کنی بدن ...

پامو بالا نگرفتم ولی زیر کمرم بالش میزارم 

2706