2733
2734
عنوان

کی به بچش پدیا شور داده

| مشاهده متن کامل بحث + 31960 بازدید | 29 پست
وقتی دکتر میگه مشکلی نداره چرا اصرار داری چاق بشه.مهم تنشونه ک سالمن خداروشکر.خدایی نکرده وزنش زیادی ...

میترسم تو رشدش اختلال ایجاد شه دکترا کلا تا 5 سانت کوتاهی قد و 4 کیلو کم بود وزن رو مهم نمی دونن اما من دق میکنم احساس میکنم مشکلی باشه خدای نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدیاشور چی هست؟ 

ب نظرم وزن ارثیه بعد خوب ميشه 

مهم اینکه سالم هستن چرا میخاین ب هر روشی چاق بشن! 

ولی خب اگه تند تند بهش غذا بدی، کیک خونگي،ماکارونی، حتما بعد از غذا ی چیز شیرین مث دنت و... 

سعی کنین اصلا هله هوله نخورن، 

واسش هر روز دسر خوشمزه درست کنی... 

اگه اشتهاش کمه سعی کن اشتهاش بالا ببری 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2728
پدیاشور چی هست؟  ب نظرم وزن ارثیه بعد خوب ميشه  مهم اینکه سالم هستن چرا میخاین ب هر روشی ...

انقد تلاش کردم و ثمری ندیدم فقط یه نتیجه میگیرم و اونم این که شاغلم و با پرستارش میمونه و گرچه خیلی دو  ستش داره اما دوری و نبود مادر باشه دلیلش

نیدو شیر خشکه. تو شیشه میدم. دختر من 4 سالشه ولی غذا نمیخوره. تقریبا 3 روزی یه قوطی نیدو میگیریم بر ...

بچه چهارساله میخوره شیشه؟ طعمش چطوره این نیدو؟ برای این سنه یا خودت تو این سن میدی؟

2738

کامنتها رو خوندم دیدم وضع بچه من از همه داغون تر هست  سه ساله ورن ۱۱ کیلو و ۳۰۰ گرم .قد ۹۱ سانت.با وزن ۳٬۲۵۰ و قد ۵۴ به دنیا اومد ولی از یک سالگی البته بهتره بگم ۱۵ ماهگی رشدش بد بود،دکتر براش پدیا شور داد،اما خیلی دوست نداشت،اصلاً لب به شیشه شیر نمیزد چون شیر خودم‌رو میدادم،زوری یک ذره بهش میدادم، سانستول، زینک پلاس، کیندر و فروگلوبین هم بهش میدادم،ولی الان وضع اش اینه.حتی آزمایش خون و تیروئید هم دوبار دادم میگن مشکل نداره،الان نمودار رشدش دقیقاً اومده رو خط قرمز،بدغذا نیست ولی کم میخوره و خیلی ورجه و وورجه میکنه.دکتر میگه از ژنتیکش هم هست.منم بیخیال شدم.ولی الان که‌وزن بچه های شما رو دیدم،دوباره ناراحت شدم،میگم نکنه کوتاهی کردم

برای قد بلند فقط پاستیل کلسیم

آخه همه جا نداره و گران هم هست،دخترم پاستیل دوست داره،ولی به یکی دو عدد در روز بسنده نمیکنه،و این پاستیل مثل دارو هست و نباید تو روز زیاد بخوره

کامنتها رو خوندم دیدم وضع بچه من از همه داغون تر هست    سه ساله ورن ۱۱ کیلو و ۳۰۰ گرم .قد ...

نه عزیزم ناراحت نباش منم دگ به یه نتیجه رسیدم بچه خودمونم بکشیم همون ارثی که داره میشه اصلا بقیش حرص خوردن اضافس گرچه خودمم میخورم 

2706