2752
2734

بچه ها من قبلا  زگیل زدم بدون لیزر همشون ناپدید شدن . بعد من خیلی کارا کردم داروهای دکتر رو میخوردم قارچ میخوردم پماد الوویر میزدم روشون سیاهدانه عسل میخوردم ...سیر میخوردم 

اینسری بعد یکسال باز چند تا زگیل جدید زدم منم از همه اون کارا فقط سیاهدانه عسل خوردم به هفته نکشیده همشون ناپدید شدن خیلی جالب بود برام

اینم بگم من تحت نظر دکتر وcin 1   هستم با  hpv16

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سیاهدونه معجزه میکنه واقعا.من پسوریازیس دارم تو سرم هزار تا پماد و دارو خوبش نکرد .فقط روزی یه نصف ق ...

بعد میگن سیاهدانه عسل باید تازه به تازه بخوری من اومدم درست کردم ریختم تو قوطی کوچیک و درشو محکم بستم بخدا که خیلی اثر داشته واقعا حوصله میخواد هر روز اسیابش کنی 

2731
برای اگزما هم خوبه؟ چطور میشه مصرف کرد؟

من اینجوری میخورم ۱۰ تا قاشق چای خوری سیاهدانه پودر کردم با ۲۰ تا قاشق چای خوری مخلوط کردم ریختم تو ظرف در بسته تو یخچال هر روز صبح یه قاشق مرباخوری سر پر میخورم منم دیتام اگزمایی بود الان خیلی بهترم

برای اگزما هم خوبه؟ چطور میشه مصرف کرد؟

نمیدونم والله ولی برای پسوریازیس واقعا جوابه خیلی کمش میکنه من یه نصف قاشق روزی میجوییدم ولی بهتره با عسل قاطی بشه که هم خوش طعم تر بشه هم مفید تر

بعد میگن سیاهدانه عسل باید تازه به تازه بخوری من اومدم درست کردم ریختم تو قوطی کوچیک و درشو محکم بست ...

تازه بخور سیاهدونه بعد آسیاب یه ماده ترشح میکنه که خوب نیست

دارو های گیاهیو زیاده روی نکنید داخلش چون کبد ممکنه تعطیل بشه 

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
تازه بخور سیاهدونه بعد آسیاب یه ماده ترشح میکنه که خوب نیست دارو های گیاهیو زیاده روی نکنید داخلش چ ...

عزیزم سیاهدونه با عسل باید به یه اتحاد غذایی برسن و بهتره 40 شبانه روز مخلوط شده تو یه ظرف باشن تا اتحاد پیدا کنن که تاثیر گذاریش بیشتره...