2752
2734
عنوان

از دوتا اسم کدوم بهتره؟

328 بازدید | 25 پست

عمم بارداره تو این دو اسم مونده کدوم بهتره ؟

تعداد رای : 54
نظرسنجی
باران
33
61%
ملورین
21
38%
   ﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
از نظر من هیچکدوم

از نظر شما چه اسمی خوبه 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بین این دوتا ملورین

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
بین این دوتا ملورین

🤍

من سلیقه م اسم های اصیلی هستن که معنا شون مشخص هست البته باران قشنگه ها اما زیاد شده واسه همین به ن ...

من خودمم خیلی دنبال اسم بودم ولی هیچ اسمی به دلم نمیشینه

چه پسر چه دختر

من سلیقه م اسم های اصیلی هستن که معنا شون مشخص هست البته باران قشنگه ها اما زیاد شده واسه همین به ن ...

مثلا تو بازده زمانی خاصی یه سری اسامی رو دوست داشتم ولی الان دوسشون ندارم 

2740
من خودمم خیلی دنبال اسم بودم ولی هیچ اسمی به دلم نمیشینه چه پسر چه دختر

راستش منم دارم ivf انجام میدم و خودمون هم دنبال اسم هستیم

این اسم هارو دوست داریم

دختر

خورشید 

لیلی ماه

ترمه

پسر

محمد صدرا

مازیار

کاوه

راستش منم دارم ivf انجام میدم و خودمون هم دنبال اسم هستیم این اسم هارو دوست داریم دختر  خورش ...

چند سال اقدام هستید؟

متاسفانه منم درگیر ناباروری هستم ماه آینده میخوام برم iui  با اسپرم اهدایی..

دعا کن با اولین انتقال مثبت بشم خسته شدم از درمان 

۱۲ ساله ازدواج کردم 

دوبار پانچر ۳ بار انتقال داشتم

ملورین

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن....//از دستِ دوست،چه عسل و چه زهر،هر چه رسد نیکوست،اما آن که فرق می گذارد،عاشق عسل بُوَد نه عاشق دوست....