2733
2734
عنوان

بچه ها دارم میمیرم از نگرانی😭😭

209 بازدید | 17 پست

من الان ۱ هفتس پشت گوشم و شقیقه هام درد میکنه ولی به صورت دائم نیست میگیره و ول میکنه بعضی وقتا میزنه به وسط سرم

چشمام هی سنگینه میخواد بره روی هم همش

از طرفی این منو خیلی میترسونه چون کلا راه میرم انگار رویی قایق شناور دارم راه میرم تکون میخورم همش بقیه این رو متوجه نمیشن ولی خودم تکون خوردنم رو متوجه میشم😭😭😭😭صبح تا شب میل ب گریه کردن دارم سرگیجه دارم.این تکون خوردن امونم رو بریده😭😭😭😭

دکتر گوش حلق میشناسید کرج؟

احتمالا مایع میانی گوشت تکون خورده

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2731

سینوزیت نداشتی قبلا؟

نه عزیزم من سراغ ندارم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خوب شدنیه؟🥲🥲

اره من پارسال این بلا سرم اومد

زجریه که دومی نداره

ورزش داره اگه ورزشارو انجام بدی مرتب خوب میشی

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

اینی که توصیف کردی علائم فشار خون بالاست 

چرا داری از نگرانی میمیری؟ 

همین الان بدون فوت وقت میری درمانگاه فشارتو میگیری و قرص میگیری و درست میشی /پشت گوش هم نمیندازی چون فشار بالا خطرناکه

بدو دختر خوب 

سینوزیت نیست؟ مثلا باد سر خورده باشه به کلت

شما درمورد سینوزیت اطلاعات دارید؟

من همیشه درگیر این موضوع هستم نمیدونم باید چیکار کنم 

یهو عفونت میکنه و تب میکنم 

همیشه ی خدا مریضم خسته شدم از این وضعیتم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

حتما دکتر برو. احتمالا مغز و اعصاب هم باید بری چک بشی. ولی احتمالا بخاطر گوشت باشه. هر دکتری بری برات عکس مینویسه.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
شما درمورد سینوزیت اطلاعات دارید؟ من همیشه درگیر این موضوع هستم نمیدونم باید چیکار کنم  یهو ع ...

راستش من خودمم درگیرم و اکثرا پیشونیم رو میپوشونم

جلوی کولر نمیرم توی زمستون کلاه میپوشم

واقعا سردردهای وحشتناکی میگیرم

اره من پارسال این بلا سرم اومد زجریه که دومی نداره ورزش داره اگه ورزشارو انجام بدی مرتب خوب میشی

خیلی میترسم اصلا انگار ی دنیا دیگم صحبت میکنه یکی میشنوم گوش میدم جوابشو میدم ولی اصلا هوشیاریم ب اندازه کافی نیست

خیلی میترسم اصلا انگار ی دنیا دیگم صحبت میکنه یکی میشنوم گوش میدم جوابشو میدم ولی اصلا هوشیاریم ب ان ...

دکتر گوش حتما برو

ولی احتمال قوی مشکلت همینه که میگم

چندتا ورزش داره از نت بگیر انجام بده بهتر میشی

2706