2752
2734
عنوان

خانما کیا مرخصی زایمان گرفتن؟؟

100 بازدید | 12 پست

کسی اطلاع داره ؟ از شرایطش؟؟ 

من میخام دوماه زودتر از این ۹ ماه استفاده کنم دو ماهش قبل از زایمان ۷ ماه بعدش میشه به نظرتون ؟؟

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

من از ۶ ماهگی بارداری دیگه نرفتم سرکار 

البته با مدیر صحبت کردم و ایشون برای من خروج از کار نزدن و پول بیمه رو برام واریز کردن ( به هزینه خودم) و همون روز زایمان خروج از کار رو زدن 

شما هم می تونید با محل کارتون صحبت کنید اگر قبول نکردن

باید نامه استراحت از پزشک ببرید اداره ی بیمه پزشک معتمد بیمه تایید کنه و زودتر برای گرفتن مرخصی اقدام کنید 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
بله میشه 

من تاریخ زایمانم ۱۵ مرداد هستش 

اگه از اول خرداد سرکار نرم یعنی کارفرما برام حق بیمه خرداد و تیر رو واریز نمیکنه مشکلی بعدا برای مرخصی زایمانم پیش نمیاد؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از ۶ ماهگی بارداری دیگه نرفتم سرکار  البته با مدیر صحبت کردم و ایشون برای من خروج از کار نز ...

معمور بیمه اگر میومد بازرسی چی میگفتن وقتی شما تو محیط کار نبودی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معمور بیمه اگر میومد بازرسی چی میگفتن وقتی شما تو محیط کار نبودی؟؟

شرکت بزرگی بود عزیزم ازین مشکلات نداشتیم 

از طرفی چون ماموریت و دوره های آموزشی زیاد داشت چیز عجیبی نبود که پرسنل در محل کار نباشن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
میشه ولی بعد از تولد بیشتر لازم داری، الان سعی کن با استعلاجی و استراحت حلش کنی

به من استعلاجی نمیدن چون شرایط خاصی ندارم یعنی ازمایشات و سونوگرافی که انجام دادم مشکلی نداشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40