2752
2734

من ۲۴ سالگی یه دندون عقل نهفته داشتم که جراحی کردم 

امروز در سن ۲۶ سالگی هم یکی از دندون عقل هامو کشیدم

الان هم براش ناراحتم که انقد زود کشیدم هم خوشحالم

🥲

چه توصیه ای بهم داری؟

بااینکه هنوز اثر بی حسی نرفته ولی حس خارش لثه دارم🤦🏼‍♀️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دوتاشو ۱۷  دوتا دیگه دارم

منم دوتا دیگه دارم که در نیومده و نهفته هست

نمیدونم کی براش اقدام کنم 

اخه درد ندارم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
۲۸ سالمه هیچ کدومو نکشیدم هنوز. اونقدر رشد نکردن که به دندونای کناری فشار بیارن یا اذیت کنن فکر نک ...

شاید نهفته باشه خب

دقیقا مثل دوتا دندون دیگم

خدارو شکر که دندون های خوب و سالمی داری عزیزم تنت سلامت

۱۷سالگی ۴تاشو باهم کشیدم 

وای چه دلی داشتی🥹

کشیدن راحت تر از جراحیه من فقط میتونستم همین یکی رو بکشم بقیه جراحی میخواد

منم دوتا دیگه دارم که در نیومده و نهفته هست نمیدونم کی براش اقدام کنم  اخه درد ندارم

هرچی زودتر بری بهتره 

دندون عقل حتما باید کشیده بشه 

منم چون این دوتا جراحی میخاستن هنوز نرفتم تا بعد کنکور میرم 

هیچ کدومو نکشیدم

منم داشت اذیتم میکرد وگرنه نمیکشیدم🥲

وای چه دلی داشتی🥹 کشیدن راحت تر از جراحیه من فقط میتونستم همین یکی رو بکشم بقیه جراحی میخواد

ماله من دوتاش بخیه خورد 

راستش خیلی از دندون پزشکی میترسیدم همیشه با بی هوشی انجام دادم 

هرچی زودتر بری بهتره  دندون عقل حتما باید کشیده بشه  منم چون این دوتا جراحی میخاستن هنوز ...

اگه مثلا بزارم سال دیگه چی میشه🥲

لعنتی هزینه جراحی زیاده زورم میاد وقتی نه درد دارم نه اذیتم میکنه

2706