2752
2734
عنوان

ی شکرگزاری و دعای سر صبحمون نشه؟

58 بازدید | 11 پست

خدایا بابت اینک شنبه ای دیگ بهم دادی تا من اشتباهات مو جبران کنم گناه نکنم و کارخوب بکنم شکرت

خدایا بابت اینکه از دور هوامونو داری شکرت

بابت اینک موقعی ک مشکلمون ب مو میرسه و میخواد پاره شه ولی تو نمیذاری بازم شکرت 

الهی نعمتت رو از ما کم نکن

الهی بهمون توفیق بندگی و شهادت در راهتو بده:)

الهی هرکی هرحاجتی داره اگه ب صلاحشه بهش بده🤍 

الهی هیچکس امروز گرسنه نباشه 

الهی مریضایی ک در بستر بیماری هستن رو خودت شفاشون رو بده 

و این دعا ک از ته قلبم همیشه میگم خدایا هرکی قبولت نداره رو نمیدونم از چه راهی ولی خودتو نشونش بده تا برگرده سمتت دوست دارم همه مثه من پیدات کنن و عاشقت بشن:)

و در اخر خدایا ظهور اقامون رو برسون💚اللهم عجل لولیک فرج 💚

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکرگزاری و منفی ننویس عزیزم♡

الهی شکر ک نعمتت ب ما بیش از حده

الهی شکر بابت خانواده خوب و سالمم و اعضای بدن سالمم

الهی شکر بابت اینکه هر چی میخام ب بهترین شرایط محقق میشه

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡
2731
شکرگزاری و منفی ننویس عزیزم♡ الهی شکر ک نعمتت ب ما بیش از حده الهی شکر بابت خانواده خوب و سالمم و ...

من کلا نوشتنم مشکل داره 

همین ک اینو نوشتم ب نظرم شاهکار کردم بعد اینک پونصد بار خوندم ببینم درسته یا ن🤦🏻‍♀️ 

ان شالله سری بعد درست میکنم

شکر

خدایا شکرت مسلمانم خدارو شکر سالمم خدارو شکر کم حرفم خداروشکر همسر مهربونی دارم خداروشکر خوشبختم خدا ...

خداررررروشکررررررر😍 ثروت همیشه مادیات نیست 

ب نظر من تو ثروتمند ترینی🤍🧡

خدایا... ممنون که جاهایی که سخته منو روی شونه هات از مسیر عبور میدی... وقتی مادر موسی موسی رو به نیل انداخت و نگران و بی تاب فرزند بود... پروین اعتصامی از طرف خدا دلداری میده مادرش رو و مییگه" ما گرفتیم آنچه را انداختی.... دست حق را دیدی و نشناختی..." مرسی خدای مهربون... که به همین قشنگی همیشه هوامونو داری حتی اگه ما غافل باشیم...چقدر دست تو تو زندگیم بود و من یا دیدم و شکر کردم یا حواسم نبود ...ولی باز هم بودی.. و باز هم هستی... هزاران بار شکر برای مهربونیت

خدایا... ممنون که جاهایی که سخته منو روی شونه هات از مسیر عبور میدی... وقتی مادر موسی موسی رو به نیل ...

این خیلییی قشنگ بود 

کلمه ب کلمشو درک کردم 

جایی ک توی کفر نامه اولش کفر میگ 

میگ خدایا بی پرده میگویم خطا کردی

در جوابش مگه ندای اسمانی گوش دل را نوازش کرد ....ادامه میده تا اینجا ک میرسه میگ تو گویی من خطا کردم؟ ولی من خطایت را ندیدم رحمتم بر تو عطا کردم🧡 

ک بخوام دقیق تر بگم خدایا نگا ب هورتوم پرتوم ما نکن خودتو با ما نگیر بزرگترین و مهربونترین 

ما خیلی طلبکاریم همیشه ولی تو همیشه مهربون شکرت شکرت شکرت

این خیلییی قشنگ بود  کلمه ب کلمشو درک کردم  جایی ک توی کفر نامه اولش کفر میگ  میگ ...

دیشی موقع خواب یاد یک داستان کوتاه افتادم البته که به انگلیسی خیل روی من تاثیر گذاشت... مضمونش اینه... یه نفر شاکی میشه که خدایا چرا تنهام گذاشتی.. چرا وقتی نیازت داشتم پشیم نبودی... خدا میگه برگرد مسیرت روببین من همیشه کنارت بودم... طرف پشت سرش رو نگاه میکنه می بینه اره.. همیشه تو کل مسیر دو رد پا کنار هم بوده... به غیر ازیه جاهای صعب العبور... سریع میگه اره کنارم بودی اما ببین اون جاهای سخت تو نبودی فقط یه رد پاست تو تنهام گذاتشی.. و خدا میگه اشتباه نکن اون رد پای منه و تو روی شونه های من سوار بودی.. من تو رو عبور دادم از اون مخمصه ها... خوب نمیدونم چرا بعضی عبارات انگلیسی تاثر گذارترن... شاید حجم بیشتری از احساس رو با کلمات کمتری منتقل می کنن... هر چی که هست این داستان کوتاه انگلیسی هر سری من رو مثل بار اول تحت تاثیر قرار میده... چون بارها لمس کردم چطور روی دوش خدا رد شدم از ناممکن ها