2733
2734
عنوان

چرا نی نی سایت اینجوری شده

211 بازدید | 16 پست

قدیم بیشتر خانمای بالغتر بودن و متاهل ، میشد درمورد مسائل مهمتر هم حرف زد ، تاپیکارو با دقت بیشتری میخوندن ، کامنتاهم بهتر بود ،عاقل تر بودن ، اما الان اکثر عضوا نهایتا تا  اینکه مبتدی مسائلارو باید صد دفعه بهشون توضیح بدی  شدن ، مسائل مهمتر که بیاد وسط صِندِل بُردِشون میبُره ،در حد همون اکیپ بازی و رفیق بازی رو دیگه نهایتا ساپورت میکنه نظرات ،  دیگه خداروشکر یه سری پسر هم که نمیدونم کی قراره از دستشون خلاص شیم و تو یه سایت  دیگه خانمارو راحت بزارن و اینجا بدو بدو نیان هم که پر شده با اسم کاربری زن ، کم کم داره میشه سایت دوست یابی 

دختری از آهار🦚

چند سالته؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

قدیما 

ب قول بابا بزرگ خدابیامرزم قدیما رو کاشتن جاش کدو درومد

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
چند سالته؟

وای پروفایلت لعنتیییی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بله دقیقا همینجوری شده

مدیران سایت هم که همه چیز زو بدتر کردن از تگ کردن گرفته تا حذف تاپیک و...

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   
وای پروفایلت لعنتیییی

🤣🤣

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
حرف و انداختم زمین ، صاحبش برداشت 

شرط میبندم بالای۲۰سالت نیست هم بی ادبی هم کج فهمی هم دنبال دعوا،خیلی بی شخصیتی کاملا بدون منظور گفتم متاسفم برات

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
شرط میبندم بالای۲۰سالت نیست هم بی ادبی هم کج فهمی هم دنبال دعوا،خیلی بی شخصیتی کاملا بدون منظور گفتم ...

من که بالای ۲۰ ام ، اما تویی که سنت بالاست انقد پرخاشگری و نمیتونی اروم صحبت کنی قطعا خیلی جا داری برای تربیت ، بسلامت

دختری از آهار🦚

اسی ۲۱ سالته چرا مثل مادر بزرگا حرف زدی😁

۲۱ باشم ، دلیل نمیشه که هیچی نگم عزیزم ، اکثر عضوا نهایتا ۱۵ ، ۱۶ سالشونه 

آخه همچین گفتی قدیما انگار ۳۰ ۴۰ سالته

2706