2733
2734
عنوان

قرص،سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 35 پست
همین بچه کوچیک دارم قاتل یه بچه دیگه ام میشم

اگه میاوردمش شرایط خوبی نداشت اصلا .اعصابم ضعیفه بدنم نمیکشه...

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
2731
اگه میاوردمش شرایط خوبی نداشت اصلا .اعصابم ضعیفه بدنم نمیکشه...

🫤🫤از کجا میدونی شرایطش بد میشد

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
حداقل دکتر باید تایید میکرد برات خطرناکه  شما خودسر اینکارو کردی عزیزم

دکترا این دوره دستور دارن به زور نگه دارن تا پای مرگ باید بری سر پسرم التماسشون کردم سزارین کن گفت نه .با آمپول فشار دو هفته زودتر آوردنش نمیدونین چه بدبختی هایی کشیدم مثنوی هفتاد منه

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
🫤🫤از کجا میدونی شرایطش بد میشد

چون‌خودم‌ روحیاتم و میشناسم با کارو بدبختی و...

قرصا هر یساعت یدونه زیر زبونی بدونه داخل واژن باید استفاده شه 

سه تا استفاده کردم یکی زیر زبونی دوتا واژینال

دکترا این دوره دستور دارن به زور نگه دارن تا پای مرگ باید بری سر پسرم التماسشون کردم سزارین کن گفت ن ...

عزیزم حالا این چونه ها رو نزن با کاربرا یهو حالت بد میشه چون این قرص ها تاثیر مستقیمی روی فشار خون داره الان که خوردی دیگه جای این بحث ها نیست 

بعدم سه تا نباید میخوردی که براساس سن بارداری سه تا زیرزبونی سه تا واژنی با فاصله یکساعت باید باشه اول باید سرچ نیکردی روششو 

دیگه هم نخور صبر کن یکم ببین چی پیش میاد ممکنه به خودت صدمه بزنی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خب احتمالا دلیل اصلی مشکلاتت وزن بالاته  حتما وزنتو بیار پایین وگرنه حاملگی که هیچی بدون حاملگ ...

بله درسته

چون‌خودم‌ روحیاتم و میشناسم با کارو بدبختی و...

فقط میتونم بگم خودتو بدبخت نکن با قتل بچه ات اوضاعت بدتر میشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2706