2737
2734

🤔

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
من کرجم دوستم ولی نمیشناسم دکتره رو. چهارراه طالقانیه؟

بله عزیزم طالقانیه.

شما دکتر خوب کسی تو کرج سراغ دارین؟  دکتر قبلیم رفت تهران

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز به یکی دیگه که تاپیک زده بودم گفتم. میترا امینیان رو تعریفشو زیاد شنیدم. همه میگن خوبه. مشخصات مطبش رو گوگل کنید میاد.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2731
دیروز به یکی دیگه که تاپیک زده بودم گفتم. میترا امینیان رو تعریفشو زیاد شنیدم. همه میگن خوبه. مشخصات ...

میترا امینیان دکتر دختر عموم بود خیلی ازش تعریف نمیکرد. میگفت معمولیه.

حتی مسمومیت بارداری دختر عموم رو نفهمیده بود خدا خیلی بهش ره

حم کرد کیسه آبش زود پاره شد وگرنه کبدش داغون شده بود.

چه دكتري؟

تو تاپیک قبلیم گفتم. نغمه نوروزی راد متخصص زنان

میترا امینیان دکتر دختر عموم بود خیلی ازش تعریف نمیکرد. میگفت معمولیه. حتی مسمومیت بارداری دختر عمو ...

👍

برات مهمه تو چه بیمارستانی باشه؟

2738
👍 برات مهمه تو چه بیمارستانی باشه؟

نه خیلی مهم نیست عزیزم. دکترش بیشتر برام مهمه.

زایمان قبلیم بیمارستان مریم بود خیلی راضی بودم

دکتر میرمجیدی دختردایی دوستمه. دوستم بهم پیشنهادشو داد ولی من خودم نرفتم ببینم چطوره.

خودمم چندبار پیش مینا سلیم رفتم.اونم خوب بود.

دیگه شما که بیمارستانش واستون مهم نیس دستتون خیلی بازتره

دکتر میرمجیدی دختردایی دوستمه. دوستم بهم پیشنهادشو داد ولی من خودم نرفتم ببینم چطوره. خودمم چندبار ...

ممنونم عزیزم. 

من دفعه قبل از بیمارستان خیلی راضی بود ولی از بخیه زدن دکترم راضی نبود به نظرم کج و کوله زود. به خاطر همین دوست دارم دکترم ماهر تر باشه. و اینکه میخوام ببینم قبول میکنه آمپول بزنه برای دو قلویی

ممنونم عزیزم.  من دفعه قبل از بیمارستان خیلی راضی بود ولی از بخیه زدن دکترم راضی نبود به نظرم ...

دوقلویی میگن خیلی خطرناکه.نکنی بهتره. دیگه یدونه هم که داری ....

دوقلویی میگن خیلی خطرناکه.نکنی بهتره. دیگه یدونه هم که داری ....

واقعا خطرناکه؟؟😯

واقعیتش زندگیم یه شرایطی داره که به خاطر اون دو قلو میخواستم وگرنه اصراری نداشتم. 

بچه داری کلا سخته چه برسه به دوقلو

واقعا خطرناکه؟؟😯 واقعیتش زندگیم یه شرایطی داره که به خاطر اون دو قلو میخواستم وگرنه اصراری نداشتم. ...

آره خطرناکه. اتفاقا چند روز پیش هم دکتر بسکی تو منوتو میگفت بزور نخواید دوقلو داشته باشید خطرناکه

آره خطرناکه. اتفاقا چند روز پیش هم دکتر بسکی تو منوتو میگفت بزور نخواید دوقلو داشته باشید خطرناکه

باشه خیلی ممنون که گفتین💟

2706