2733
2734
عنوان

بیاین عکس نامزد آبجیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 174 پست
یاسین  یدالله یونس یوسف یعقوب یاشار  یوری پسر جومونگ 🤣

یزدان یحیی یاور یوزارسیف 

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!
وای از دست تو نصف شبی 😂

خب چیکار کنم یهو نگاه کردم به ساعت 1ساعت دارم فکر میکنم🥲

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
2731
عشقم چ گیری دادی به بچه ام😂😂

بهت حسودی میکنم البته ایشالا بهم برسین

من یه پارتنر خیلی ماه دارم  اما نمیدونم چرا افلاین شده و اصلا یه هفتس  سراغمو نمیگیره چقدر دلم خواست مثل تو عکسشو بزارم اماچون مرحله اشنایی هستیم و صمیمی نشدیم حتی نمیتونم پیام بدم بهش🥲🥲🥲 دلم براش لک زده لکککککک

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
بهت حسودی میکنم البته ایشالا بهم برسین من یه پارتنر خیلی ماه دارم  اما نمیدونم چرا افلاین شده ...

راستش چون اولین رابطه مه خیلی میترسم از ادامه دادنش 

ولی خب چیکار کنم خوشم اومده ازش لامصب خیلی آسه😅 

اونم از من خیلی خوشش اومده 

تازه آشنا شدیم منم اسم پارتنر روش نمی تونم بزارم 

وقتی یه هفته س پیگیر نشده بنظرم فراموشش کن

راستش چون اولین رابطه مه خیلی میترسم از ادامه دادنش  ولی خب چیکار کنم خوشم اومده ازش لامصب خیل ...

نمیتونم حرفاشو فراموش کنم 

میخواستم غرورمو بزارم زیر پا خودم پیام بدم  

همه مخالفت کردن که سبکیه 

ولی  روح و روانم درگیرشه 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
2706