2737
2739

ما الان تو عقدیم،یه ماه دیگه عروسیمونه ،ما وضع مالی نسبتا خوبی داریم،ولی من چون فکر میکردم همسرم آدم خوبیه با اینکه خیلی تفاوت از لحاظ سطح مالی داشتم قبولش کردم خیلی هم از خود گذشتگی کردم براش،خیلی سطح توقعاتی آوردم پایین ولی هرچقدر من بیشتر درکش میکردم اون بیشتر ازم انتظار داشت که هیچی ازش نخوام  ،الان که مخارج عروسی شروع شده همش میگه من از کجا بیارم مگه فلان چیز لازمه ،الان به نظرتون خریدن نمیگما ،اجاره ی لباس برا مراسم شیرینی خوران خرج اضافه اس؟انگار کلا تو این دنیا زندگی نمیکنه ،تازه اشم هر چی تا الان خرج کرده رو دوتایی وام برداشتیم باهم داریم قسط میدیم حتی برا شیربها وام برداشت، نصف قسط شیربهارو هم من میدم😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچ وقت از خودتون نزنین الکی

میدونه چیه،نامزدم واقعا سطح مالی خوبی نداره ،و واقعا براش مقدور نیست بخواد خیلی خرج زیادی بکنه،خیلی وقتا هم خودش اینو میگه که از من شرمنده اس،ولی الان یجوری رفتار میکنه انگار تقصیر منه که مخارج عروسی زیاده

2740

برا خرجایی که خانواده پسر باید کنند بهتره بزاری خودشون پیشناهاد بدن 

اگر دست بالا گرفتن شما هم متقابلا جبران کنید 

اگر دست زیر گرفتن شما هم از رسومات کم کنید مثل خودشون 

اگر زیادی خرج کنی هم بارش رو دوش خودته 

والا بهد دوسال هیچکی یادش نیس چی پوشیدی چی نپوشیدی 

توقعاتتو کم کن به نفع خودته بعد ازدواج خرجاا کمتره 

دیگه از الان باید اندازه جیب شوهرت حساب بکشی 

یه طوری پیش برو نه سیخ بسوزه نه کباب .اگر با بعضی خرجا موافقت کرد تندی ناراحتی پبش نیار ارزش نداره

لطفا لایک نکنید ممنونم .

مراسم شیرینی خوران چیه

ازهمون اول اینجوری بارش آوردی

تعادل رو رعایت کن درحد نیازت حداقل درخواست کن اما فراتر ازجیبش هم نه

نمیگم ازخواسته هات بگذره مثلا یه چیزی میخوای که کل حقوقش بره نه یا نصف بیشترش بره نه ولی کم کم ازش پول بگیر دپس انداز کن وبخر

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
هنوز شیر بها وجود داره؟ مراسم شیرینی خوران دیگه چیه؟ 

مآ ترک ها بعد از عقد یه مراسم میگیریم به اسم شیرینی خوران،یه رسم قدیمیه ،الکی اسمش مونده مثلا ما شیرینی خورده همیم و همه متوجه بشن،

من خودم هیچ مراسمی نداشتم هیچ خرجی هم نکردم اما خواست خودم و همسرم بود، خانواده ها رو به سختی راضی کردیم که ساده برگزار بشه، ولی مدل شما مدل عادی جامعه است اما باید اول بررسی میکردین احتمالا نگاهتون به زندگی با هم فرق داره

میدونه چیه،نامزدم واقعا سطح مالی خوبی نداره ،و واقعا براش مقدور نیست بخواد خیلی خرج زیادی بکنه،خیلی ...

شرمندگی چ فایده داره آخه باید حداقل نهایت تلاششو بکنه یا نه؟ تلاش بکنه بعد اگ نشد بگه شرمندم ن بدون هیچ تلاشی هی بگه شرمندم ببخشید مجبورش کن ک بهترینارو داشته باشی اگ میخای سطح زندگیت بالا باشه از خودگذشتگی زیاد واقن خوب نیس 

من خودم همش از خودگذشتگی میکنم واسه همین از بقیه عقب موندم تو مثه من نباش ب فکر خودت باش

واقعا گرونی هست هزینه ها با درامد نمیخونه شیر بها مال زمانی بود که ارزونی بود الان دیگه این چیزا نیست

به نظر من کلا یه جشن بگیرید برای یادگاری و تمام

دیگه عروسی و شیرینی خورانی و حنابندان اینا دورش تموم شده با این گرونی ها 

به فکر زندگی باشین

مراسم شیرینی خوران چیه ازهمون اول اینجوری بارش آوردی تعادل رو رعایت کن درحد نیازت حداقل درخواست کن ...

موضوع اینکه کل حقوقش فعلا ۹ تومنه ولی تا چند ماه دیگه قراره وارد شغل اصلیش بشه و حقوق خوبی میخاد بگیره،ولی الان رسما کل حقوقش به قسط وام ها میره و هیچی نداره،خیلی هنر کنه ماهی یه شاخه گل برام بگیره،من حتی سعی میکنم اگه یه بار اون پول غذایی که بیرون میخوریم رو حساب میکنه یبارم من حساب میکنم ،من نمیگم داره و خرج نمیکنه،ولی حداقل باید بدونه وظیفه شه که خرج کنه و تقصیر خودشه که هیچ پولی نداره،قبل ازدواج به من گف خانوادم ساپورت مالی میکنن،ولی الان فهمیدم خانوادش حتی تو خرجی خودشون هم موندن و هیییچ کمکی نمیکنن،شما فکر کن از روز اول عقد همه چی رو با وام انجام دادیم و هیچ پس اندازی نداشته

2706