2752
2734

همسایه پایینی یه پرنده داره نمیدونم چه کوفتیه  شبا میزاره تو تراس این از پنج صبح شروع میکنه جیک جیک کردن تا دو ساعتی حتی الان هم یه کم داره جیک جبک میکنه ولی کم... صبح ها سرسام اوره به شدت هم باهاشون رودرواسی دارم نمیتونم بهشون بگم...  نمیدونم چرا بقیه همسایه ها صزاشون در نمیاد

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مشکلم همینه اون طوطی عروسه  بر پدر مردم آزار لعنت

من صبحا پرنده رو نفرین میکنم میگم ایشالا بمیری😑 واقعا خیلی زوره پنج صبح بیدار میشم 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند.