2752
2734

هر سال پدر و مادرم بهم تبریک میگفتن و برام کیک و کادو می‌گرفتند، ولی امسال اصلا به روی خودشون نیاوردن و حتی یه تبریک ساده هم نگفتند:)

منی که برای تمام تولد و مناسبتها براشون کیک و گل و کادو گرفتم، در حالیکه خواهر و برادرم اصلا به این مسائل اهمیت نمیدن

خودشون بارها و بارها گفتن فقط تویی که به فکر مایی

اولش فک میکردم یادشون رفته ولی نه یادشون بود!

تا آخر امشب منتظر بودم، نمیدونم چرا انقد ناراحت شدم:/

سلام بچها کسی راجبه بیمه‌ی تامین اجتماعی چیزی میدونه؟ اگه میدونید میشه بیاین تاپیکم لطفاا

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتی خالم بهم زنگ زد و گفت ۵۰۰ برا روز دختر زدم به حساب مامانت بهت داد الکی گفتم آره 

در حالیکه مامانم اصلا بهم نگفته بود و بعدش که بهش گفتم گفت آره ولی اصلا به روی خودش نیاورد

حتی خالم بهم زنگ زد و بهم گفت ۵۰۰ برا روز دختر زدم به حساب مامانت بهت داد الکی گفتم آره  در حا ...

باز خوبه من هیچچچچچ واقعا هیچی اصلا. هعی

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)