2733
2734
عنوان

دعوا با همسرم

676 بازدید | 38 پست

سلام خیلی ب کمکتون نیاز دارم خیلی زیاد اگ میش رلهنماییم کنین .منو همسرم چند ساله ازدواج کردیم ومدتی نامزد بودیم تو دوران نامزدی همسدم مهربوووون بود خیلی  خیلی با شخصیت با ادب یه جنتلمن واقعی و واقعا عاشق رفتاراش شدم .بعد مدتی عروسی کردیم اوضاع خوب بود اما کم کم دعواها شروع شد سر کوچکترین چیزا من ادم حساس و زودرنجیم و زود گریم میگیره و دلم میشکنع و همسرم میدیم ک گریه میکنم کنارع گیری میکنه ارومم نمیکنه و من همیسه مقصرم و مدام زیادشد بی احترامی ها حرمت شکنی ها دادو بیداد و ایشون هیچچپپکدومو از دلم در نیاورون ب جز بعضی موارد الان ۲ساله و این چن ماه اخیر دیگ‌هر روز دعواس تا دو کلمه باهم حرف میزنیم بعدش دعوا و این اواخر خیلی عوض شدن همش پاچه میگیرن اصلا ب رو خودم میگم کاش طلاق بگیریم یا نمیخام باهات حرف بزنم نمیخام بیام خونه نمیخام ببینمت  یا میرم بیرون میگن کاش یکم بیشتر میموندی باز اومدی و اگه بری ی مدت بعد فراموشت میکنم و طوری ک مدت هاست رابطه هم نداریم و میگن حسی ندارم و علنن میگن برو و میدونن نمیتونم برم و دل بکنم بخاطر خانوادم و من تا حالا نزاشتم کسی بفهمه همیس بیرون پنهون میکنم   روزانه کلیییی دلم میشکنا از حرفاش بی محلیاش و کلی گریه میکنم جلوش و مسخرم میکنن بخاطر گریه هام و من واقعا غرورم له میشه ولی نمیتونم برم 

🥲🥲حس میکنم خیلی الان دم دستیم براشون اصلا دیگ براشون مهم نیسم درد بکشم بمیرم بخدا خستم دیگ تحمل ندارم و اینم بگم همیش ب خاطر وضع مالی مراعاتشون کردم و چند بار طلاهامو دادم خودم ب اختیار ولی همیش سرکوفت درک نکردن خوردم   کم پوشیدم کم خریدم و اخرش متهم ب درک نکردن 

🥲🥲حس میکنم خیلی الان دم دستیم براشون اصلا دیگ براشون مهم نیسم درد بکشم بمیرم بخدا خستم دیگ تحمل ند ...

😔😔

چرا نمیتونی بری؟

پدرو مادرت قبول نمیکنن برگردی؟؟

برو پرستار شو..

شبانه روزی.. بهتر از اینه که هر دقیقه عذاب بکشی که

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731

عزیزمشاوربرو

بادعوا وجنگ ن تنهاچیزی درست نمیشه بلکه بدترمیشه

میدونی هرکی بازندگی میسازه میبازه

بازندگی نساز،زندگی روبساز

وخدارودرالویت قراربده وجواب بدی روباخوبی بده پشیمون نمیشیا

😔😔 چرا نمیتونی بری؟ پدرو مادرت قبول نمیکنن برگردی؟؟ برو پرستار شو.. شبانه روزی.. بهتر از اینه ...

دانشجوم ام و محیط کوچیک و اگ برم خانوادم دغ میکنن و نمیتونم خودم دوریشو تحمل کنم ولی حس میکنم مثل ی چسب بهم نگا میکنه 

بنظر هر دو به بلوغ نرسیدید بهتره برید پیش مشاور

اصلاح زندگیتو ازخودت شروع کن سع کن تا یک هفته اصلا جوابشو ندی هرروز یه کار خوب اضافه کن. خونه زندگیتو مرتب نگهدار . گذشته رو بریز دور. تمیز و مرتب بگرد. خودتو قشنگ کن.غذای خوشمزه بپز

با خودت مهربون باش.

با همسرت مهربون باش. حرفای سختشو نشنیده بگیر .

باور کن نصف مشکلاتت کم میشه.

عزیزمشاوربرو بادعوا وجنگ ن تنهاچیزی درست نمیشه بلکه بدترمیشه میدونی هرکی بازندگی میسازه میبازه با ...

نمیخان الان دیگ هر کاری میکنم میگن همینه ک هست نمیتونم نزدیکت شم

لحظه هایی ک دعواهم ندارین نمیخوادت؟مطمئنی واقعا ازت بریده دیگه؟ من حس میکنم دعوای زیادی خستش کردع

اره دیگ کلا نزدیکم نمیشع میگ ولت کردم از هفت دولت ازادی هر کاری کنی 

دانشجوم ام و محیط کوچیک و اگ برم خانوادم دغ میکنن و نمیتونم خودم دوریشو تحمل کنم ولی حس میکنم مثل ی ...

یه خورده وابستگیتو کمتر کن..

خودت اذیت میشی عزیزم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
بنظر هر دو به بلوغ نرسیدید بهتره برید پیش مشاور اصلاح زندگیتو ازخودت شروع کن سع کن تا یک هفته اصلا ...

اخه الان من میخام تلاش کنم ولی ایشون نمیخان و میدونم اگ براش خوشگل کنم هم نزدیکم نمیاد خورد میشم 

یه خورده وابستگیتو کمتر کن.. خودت اذیت میشی عزیزم

🥲🥲بخدا ارع مدت هاست ن پیام میده ن زنگ میزنه و من مدام التماس میکنم بهم مخبت کن نیاز دارم همیش من پیام میدم همیش زنگ من میزنم نگران میشم 

🥲🥲بخدا ارع مدت هاست ن پیام میده ن زنگ میزنه و من مدام التماس میکنم بهم مخبت کن نیاز دارم همیش من پ ...

یه اه از ته دل برات کشیدم

خیلی ناراحتت شدم عزیزم..

برگرد به روزای اولتون. ببین چی شد که به اینجا رسید..

کلاهتو قاضی کن و ببین کدومتون بیشتر مقصرید‌.

اکه فک میکنی لج کرده و غد هستش کاش با مشاوره مشکلتو حل کتی.. 

شما مهر طلبی.. 

وقتی ازش توجه نمیبینی بیشتر سرخورده میشی و تشنه😔😔😔😔

اخه الان من میخام تلاش کنم ولی ایشون نمیخان و میدونم اگ براش خوشگل کنم هم نزدیکم نمیاد خورد میشم&nbs ...

خورد نشو برای خودت خوشکل باش

دنبال کار بگرد بگو یه مدتی باهم باشیم میخوام مستقل شم بعد ....  چیزی نگو ادامش

ببین زندگی یطرفه خراب نمیشه انقدر زدی تو سرش غرورش خورد شده . اروم اروم پیش برو سریع طلبکار نشو صد بار خوشکل باش یبار سمتت بیاد. بگو این نخ بین ما پاره شده ولی من گره میزنم تا به هم نزدیک تر بشیم.

نزار فکر کنه ازش نمیتونی جداشی چونعصبی تر میشه فکر میکنه چسبیدی.

بزار فکر کنه داری مقدمات جداشدنو فراهم میکنی ولیییییی خیلی نازو خوشکلی

2706