2733
2734
بدبختی اینه که ما هیچی نداریم که بخوایم از دستش بدیم!فان

ولی جدی میگم ینی من گفتم اینجا پوستم خوبه از همون شب احساس میکنم داره منافذ در میاره

گفتم پریودم منظمه نامنظم شد

و.... که در این مقال نمیگنجد 😶😂

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
2731
امروز من یادگرفتم که باید باداشته هام زندگی کنم اما چه کنم که دیگه چیری برام نمونده

چقد تلخه 

واقعا ما سنی نداریم 

نباید اینجوری زندگی کنیم 💔

واقعا دنیا بدرد نمیخوره

ولی جدی میگم ینی من گفتم اینجا پوستم خوبه از همون شب احساس میکنم داره منافذ در میاره گفتم پریودم من ...

بنظرم یه خورده خرافاتی شدی!البته چشم زخم واقعیه ولی والا اینجا کسی تورو نمیشناسه که بخواد بهت حسادت کنه و چشت بزنه.چون خیلی حساس شدی اینجوری فکر میکنی.چند وقت بهشون فکر نکن خیلی زود همه چیزت مثل قبل میشه.

!
بنظرم یه خورده خرافاتی شدی!البته چشم زخم واقعیه ولی والا اینجا کسی تورو نمیشناسه که بخواد بهت حسادت ...

اخه اصلا خرافاتی نیستم ولی عجیبه خب

از چند نفر دیگه م شنیدم تو سایت باورم نشد اول ولی وقتی خودمم دیدم برگام ریخت😆💔

ولی جدی میگم ینی من گفتم اینجا پوستم خوبه از همون شب احساس میکنم داره منافذ در میاره گفتم پریودم من ...

وااای دقیقا 

حالا ماشالا نمیگن

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  

کاملا موافقم

کلا گند زده میشه به زندگی ادم

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
برای توکه اول راهی شاید ولی من نصف عمرم گذشته اما دنیام این قدرها بدنیست راه های زیادی برای لذت بردن ...

🥲نمیدونم باز خودم حس میکنم نسبت به هم سنام امید به زندگی بیشتری دارم 

2706