2752
2734

امروز شنیدم به یکی خیانت شده که واقعا نتونستم باور کنم خانمه دندونپزشکه یکی از خوشگلترین آدماییه که بشخصه دیدم اندامش بشدت رو فرمه خیلی به خودش میرسه ورزشکارم هست

پوستش عالیه

تو اخلاق نگم واقعا شعور اجتماعیش خیلی بالاست

خونه داریشم که کدبانو از بس تمیز و مرتبه خونش دستپخشم تو فامیل زبون زده

شوهرش یه کارمند سادس قیافشم معمولیه ولی اخلاقش خوبه

اما همه جوره از خانمش پایینتره

امروز شنیدم با دخترخالش به خانمش خیانت کرده 

دخترخالش که خیلیم داغونه

من فکر میکردم کسی که همچین زنی گیرش بیاد دیگه سراغ هیچ زنی نمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم اول اینطوری فک میکردم ک اگه همه چی تموم باشم بهم خیانت نمیشه ب خودم و شوهرم خیلی می‌رسیدم  تا وقتی ب خودم خیانت شد با یکی که از من ۲۰سال بزرگ تره و خیلی زشته و داغون فهمیدم نه ب این چیزا نیست 

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️
خب ببین این طبیعت آقایونِ دلیلشو نمیدونم ولی وقتی میدونن کسی بهشون اعتماد داره و دوستش دارت ناخودآگا ...

خیلی شوهرشو دوست داشت خواستگارای خیلی خوبی هم داشت

اما به این آدم بی لیاقت علاقه مند بود

رابطه بر پایه سه چیزه

طرف ،پارتنر طرف،سبک ارتباطی

خیلی چیزهای دیگه میتونه در رابطه تاثیر گذار باشه

ممکنه توقع اون آدم از رابطه با توقع پارتنرش فرق بکنه ممکنه پارتنرش بیماری روانی داشته باشه ممکنه تجربیات تلخ مانع بشه که آدم درست ارتباط برقرار کنه.

در کل اگه با خودت میگی که نکنه به همچین آدمی خیانت شد به منم خیانت بشه باید بگم اول آدم درستی رو انتخاب کن دوم اینکه سعی کنین رابطتون رو بسازین باهم حرف بزنین سوم اینکه انتظار یه زندگی رویایی نداشته باش بعضی چیزا برای آدم ممکنه پیش بیاد گاهی وقتا بدترین اتفاقا برای بهترین آدما می افته اما نمیشه از ترس غرق شدن شنا نکرد