2733
2734

اومدیم روستا از صب ۴ بار بالا لورده

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حمایت از ابغوره های سراسر دنیا***ابغوره رو خیلی دوست دارم😋{شوخی با نام کاربریم هم ممنوععععععع}

شیر خشکیه ؟

گرمازده شده خوب

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا با توجه به اینکه کوچولوعه و اومدین روستا

ب نظر من زاغ اسفند دود کن یا تخم‌مرغ براش بشکون

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
سردیس کرده خودت عسل بخور بزار شیرتو بخوره

آفرین بچه منم اونهفته بالا میاورد فک کردم ویروسه ولی سردی کرده بود.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

اب بهش دادی؟من هر وقت میرفتیم شهرستان اب اونجا رو میخوردم  گلاب به روت همین طوری میشدم دکتر گفته بود اب رو بجوشونید بدید بهش.اب جوشبده سرد میخوردم خوب میشدم .خودتم اب اونجا رو لجوشون بخور .از این پودر های او ار اس داری درست کن بده بخوره اب بدنش خشک نسه بچه خطر ناکه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
عزیزم سلام دوسال پیش یه تاپیک زذی راجعبه درد کلیه مامانت ناشی از دیابت الان حالش چطوره جیشد یه توضیح ...

سلام عزیزم. بردنش بیمارستان . فقط یکم قرص و دارو داد . رژیم غذایی دادن بهش رعایت کرد قندش اومد پایین‌تر کمی . خوب شد . الانم حالش خوبه هنوز ام انسولین میزنه رعایت نکنه میره بالا دیکه به چشم و کلیه اسیب میزنه . 

فعلا خداروشکر با رژیم غذایی و ورزش حالش خوبه

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حمایت از ابغوره های سراسر دنیا***ابغوره رو خیلی دوست دارم😋{شوخی با نام کاربریم هم ممنوععععععع}
سلام عزیزم. بردنش بیمارستان . فقط یکم قرص و دارو داد . رژیم غذایی دادن بهش رعایت کرد قندش اومد پایین ...

خب خداروشکر عزیزم پس اسیب به کلیه ترمیم شد. منم مامانم کلیش درد میکرد انسولین میزنه دکتر گفته احتمال میدم بخاطرقندت باشه برااون پرسیدم عزیزم.