2733
2734
عنوان

ثبت نام پیامنور

186 بازدید | 45 پست

ببخشید ثبت نام دانشگاه پیام نور ب چ شکله

میشه توی تیر یا مرداد ب صورت حضوری رفت رشته مورد علاقمون رو ثبت نام کنیم؟

یا حتما باید انتخاب رشته انجام بدیم

بعد پیام نور با چه رتبه ای میگیره دانشجو

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هرکی دیپلم داشته باشه هررشته ای می‌تونه ثبت نام کنه

نمیدونی برای ورودی مهر ماه کی باید ثبت نام کنم؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
سوال منم هست ؟ ببخشید استارتر کسایی که میدونن وخوندن توپیام نور رشته علوم تربیتی بهتره یا روانشناسی ...

روقت‌شناسی خیلی سخته

تو ام امسال کنکور داری؟

روقت‌شناسی خیلی سخته تو ام امسال کنکور داری؟

نه عزیزم من شش سال پیش دیپلم گرفتم و درسم رها کردم تصمیم دارم امسال ثبت نام کنم .همش حسرت میخورم کاش دوران کرونا ثبت نام میکردم الان فوق لیسانسم گرفته بودم ولی حیف دیگه گذشته ها گذشته 

نه عزیزم من شش سال پیش دیپلم گرفتم و درسم رها کردم تصمیم دارم امسال ثبت نام کنم .همش حسرت میخورم کاش ...

اها نمیدونی پیام نور کی ثبت نام میکنه؟

درضمن دانشگاه پیام نور بنظرتون خوبه؟

2706