2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلت باهاش باشه و به لطف خدای بزرگ ایمان داشته باشی 

اولین و چندمین بار نداره ، واسطه قرارشون بده، حتما حاجت میگیری 

من آدم خیلی مذهبی نیستم ولی تا حالا دست خالی برنگشتم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2731

[QUOTE=338559829]نه چرت نیست. توی اصول دین شیعیان دو اصل هست که اهل تسنن قبولش ندارن. عدل و امامت. نباید به عقاید ج ...[/QUOTE

من به این چرتو پرتا اعتقاد ندارم 

فقط خدا هرچی میخوام به خدا میگم خداروشکر هم هوامو خوب داره 

به امام و پیغمر و نمیدنن چی چی اعتقادی ندارم خوشگلم

عزیزم انشاله خوب شی میشه بپرسم بیماریت چیه؟

ویتیلیگو ناشی از نقض در سیستم ایمنی

جزء بیماری های خود ایمنیه متاسفانه به خاطر سیستم ایمنی بدنم هر لحظه درگی بیماری های مختلف میشم و هر روز کارم درمانگاه و بیمارستانه

حتی امروزم دکتر بودم

یسوال بپرسم؟ خیلی برام عجیبه بعضیا مثل شما میگن تاحالا مشهد یا حرم نرفتن  مگه میشه؟؟؟حالا جدا ...

یکی از همکارانم که شعبه مشهد بودن میگفتن تا حالا حرم نرفتن و برای من واقعا عجیب بود ، من خودم مذهبی نیستم ولی دلم برای اونجا پر میکشه، میگفت شما آرامشش رو میبینید و ما غمش رو

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
ویتیلیگو ناشی از نقض در سیستم ایمنی جزء بیماری های خود ایمنیه متاسفانه به خاطر سیستم ایمنی بدنم هر ...

خدا کمکت کنه خیلی سخته بیماری خدا هممون رو شفا بده و دل شاد کنه

2706