2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مبارکه سری اول ک اومدن بده ی نفر دیگه چای بیاره بعداز ب تفاهم رسیدن مهریه شما چای ببر

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
هر وقت بزرگترا حرف زدن ب نتیجه رسیدن مامانت یا بابات بگه دخترم چایی بیار 

فیلمه مگ

شاید تایک ساعت حرفاشون طول بکشه زشت نیست ی چایی دست مهمون ندی؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
واس خواب میان مگه دیر نیست؟

ن ساعت ۹ خوبه ، برای شام ک نمیان

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
فیلمه مگ شاید تایک ساعت حرفاشون طول بکشه زشت نیست ی چایی دست مهمون ندی؟

اونموقع یکی دیگ ببره اصله کاریو تو ببر .توو مراسم عمم یکم حرف زدن ب نتیجه رسیدن بعد برد.وا مگه اجلاس پنج+یکه عزیزم که یساعت بکشه

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
اونموقع یکی دیگ ببره اصله کاریو تو ببر .توو مراسم عمم یکم حرف زدن ب نتیجه رسیدن بعد برد.وا مگه اجلاس ...

اره من کلا خودم توهیچ مراسمیم پذیرایی نکردم همش داداش و مامانم و..منطورم  ب هرحال مهمون خشک خالی نشینه😁

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
اره من کلا خودم توهیچ مراسمیم پذیرایی نکردم همش داداش و مامانم و..منطورم  ب هرحال مهمون خشک خال ...

اونموقع ی شربت ببر

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃