2752
2734
عنوان

قهر بابام با عمم و عموم

67 بازدید | 2 پست

سلام دوستان بابام با عمم و عموم  تو زمین ارث دارن و با هم سر لجبازی به اختلاف خوردن..لجبازیشونم سر این بود که مامانم کم تحمله..عمم ی سری پیامک‌ توهین و افترا و..به مامانم نوشته بود که فکر دزدیه و..بعد مامان از دستش ناراحت شد و به بابام و برادرم و..گفت اونا هم واکنش نشون دادن و برادرم هر چی از دهنش در اومد توهین و فحاشی  بد به عمم پشت تلفن کرد و عمم هم جوابشو داد ..بعد پسر عمم زنگ زد به خونمون به مامانم فحش داد و شرط گذاشتن که دیگه برادرم با اونا رودررو نشه و..دفعه بعد که بابام برای مسیله زمین و قرارداد و.. تنهایی رفت پیششون ..پسرعمم اومد و به بابام حمله کرد که نزاره کنار مادرش بره ..بابامم به پسرعمم هر چی از دهنش در اومد  گفت و..بعد دیگه بابام و عمم قطع رابطه شدن و..عموم که این وسط خبرهارو میاره ومیبره و.کانال ارتباطی هست ...مونده وسط این دوتا بابام و عمم که لجبازی میکنن و..بابام اعتمادشو به هر دوشون از دست داده و با عموم هم قهر کرد و..اون دوتا هم با هم شدن و کارها رو پیش میبرن.من بیشتر تقصیرو گردن برادرم میندازم که آدم عصبی هس و یکدفعه عصبانی شد و به عمم توهین کرد.به نظرتون من واسطه برای آشتی بابام و عمم بشم که مشکلشون حل شه؟ابنجوری احتمال داره کارشون به شکایت و..بکشه و مسیله زمین و..طولانی شه..میشه نظرتون برای حل این مشکل بگین

بچه ها از اول دخالت نمیکردن . یادمه زن عموم به مادرم فحش میداد بابامم با عموم دعوا... روز بعد دختر عموام میومدن باهم بازی میکردیم هیچکی هم چیزی نمیگفت همه هم باهم قهر بودن 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
بچه ها از اول دخالت نمیکردن . یادمه زن عموم به مادرم فحش میداد بابامم با عموم دعوا... روز بعد دختر ع ...

دقیقا مشکل از برادرم بوده که کار به اینجا کشید..الان ما افتادیم وسط باید درستش کنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷