2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خیلی ها تو شرایط شما یا به مراتب بدتر از شما هستند زمونه خیلی خیلی سختی شده 

با خواست خدا نمیشه جنگید ولی تو این زمونه هنوز شما وقت داری

دیدم که میگم

الهی که تا عید غدیر یه بخت عالی نصیبت بشه

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
معیار غیر معقول ندارم اخه چرا بیارم پایین 

باور کن مدتی پیش گفتند دختر فلانی هنوز مجرد گفتم آره خب حق داره یکی رو میخواد مثل خودش سالم و باایمان گفتند حالا سالم و باایمان نباشه نمیشه زندگی کرد!!! 😂😂😂 واقعه تعجب کرد یه خانم پخته ۶۵ ساله چنین حرفی رو میزنه اخه این دیگه ساده ترین موردی هست که یه دختر میخواد

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
باور کن مدتی پیش گفتند دختر فلانی هنوز مجرد گفتم آره خب حق داره یکی رو میخواد مثل خودش سالم و باایما ...

۶۵ساله ها قدیمین خودشون اعتقادات عجیبی دارن یه خانم بود فک کنم ۸۰سالش بود میگفت دختر ۱۵سالش شده ترشیده 

لطفا منو تعلیق نکنید 
معیاراتو بیار پایین 

الان دوستای منم ۳۰ سالشونه و اصلا معیار سختگیرانه ندارن ولی تا حالا خواستگاری نداشتن (اونم توی این سن) 

الان بخاطر فشار اقتصادی و فرصت های دوستی مختلف ، آقایون زیر بار مسئولیت نمیرن

2706