2752
2734
عنوان

چقدر این هم اتاقیم پرروئه

113 بازدید | 9 پست

تا حالا نشده چیزی ازش بخوام یا کاری بخوام ازش برام بکنه اونوقت الان از شهرشون اومده تو این گرمای هوا منو کشونده کنار گیت که وسایلش رو کمکش بیارم بار ها شده از شهرمون یه عالمه وسایل آوردم‌خودم تنهایی آوردمشون منت کسی رو نکشیدم چقدر این بشر پرروئه چطوری باهاس رفتارکنم که حد خودش رو بدونه؟؟فقطم این نیس مثلا شبا میخوام بخوابم یهو میاد میشینه رو تختم شروع میکنه به حرف زدن نمیذاره😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب شما باید بگی حال ندارم بیام کمک یا بگو که بره به نگهبان بگه بیاره وسایلشو یا بگو من کارگر تو نیستم که

شب هم بگو من خستم نمیخوام حرف بزنیم توام بخواب 

اینارو ما باید بگیم واقعا؟؟؟

رو نده بهش عزیزم کاری انجام نده براش بگو من وظیفه ای ندارم که کارای تو رو انجام بدم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

تو معلومه درون گرایی اون نه

همه مثل هم نیستن

تو هم ازش کمک بخواه ببین انجام میده یا نه...

اگه نمیخوای هم بهش کمک بدی بهونه بیار نرو

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️