2752
2734
عنوان

یه مرد غریبه نازمو کشید

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 84 پست
😂😂😂😂 اونجا ناجور افتاده بود دیگه.... ولی اسی گردنبنده همون الله بود فقط شاخ و برگ بیشتری داشت مش ...

اصلا این اونی نبود ک من میخواستم من دقیقا اونی ک توی عکس بود رو پسندیدم این ب نظرم خیلی زشت اومد 

اتفاقا اقایه هم گفت شما استفاده کن 

من گفتم ببین این گردنبند الله رو خریدم که حس خوب بگیرم هربار میندازمش اولین حس بدش این بود که کلا پسندم نبود حالا با این رفتار کلا هربار بندازمش پر از احساس منفی میشم و یادم میوفته این اتفاق رو پس اصلا دیگه نمیخوامش و اینا 

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
شما ک هنوز نظرت رو پاک نکردی رفتم دیدم🤣🤣🤣

مبشه لطفا دوباره چک کنید من پاکش کردم و پیدا نمیشه ولی باز هست زیر اون محصول 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا این اونی نبود ک من میخواستم من دقیقا اونی ک توی عکس بود رو پسندیدم این ب نظرم خیلی زشت اومد&nbs ...

تو سایتش چه نظری دادی که انقد پرید بهت؟ همون عکس گردنبند خودتو میذاشتی میگفتی با عکس فرق داشت من اونو پسندیدم

تو سایتش چه نظری دادی که انقد پرید بهت؟ همون عکس گردنبند خودتو میذاشتی میگفتی با عکس فرق داشت من اون ...

عکس  از نظراتی که دادم هم فرستادم بالاتر

باور کن حرف بدی نزدم البته اون بنده خدام اومد فقط تند گفت مرجوع کن زودباش فلان اینا اصلا چه فرقی داشت من گفتم شما یا کوری که فرقشو نمیبینی یا خودتو زدی ب کوری بعد اینو ک گفتم دیگ اس ام اس داد اونارو گفت  

2731
مبشه لطفا دوباره چک کنید من پاکش کردم و پیدا نمیشه ولی باز هست زیر اون محصول 

نگاه کردم هنوزم هست 

میشه یه صلوات برام بفرستی ک کارامون روبراه بشه🙏ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️
حالا یه چیزی منکه پاک کردم ولی هرکاری میکنم باز نظرات هست😂😂 برنامه هم هنگ کرده انگار😂😂

یه نظر دیگه بذار شاید این پاک شه

میشه یه صلوات برام بفرستی ک کارامون روبراه بشه🙏ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️