2737
2739
عنوان

قراره شنبه تعطیل باشه؟

276 بازدید | 15 پست

قراره شنبه تعطیل باشه؟ 

دیگه پنج شنبه تعطیل نیست؟ 

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مصوبه هیئت دولت هنوز تو مجلس تایید نشده

👌 اوکی 

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
2740
هنوز تایید نشده اگه بشه هم از سال بعد اجرا میشه من شنیدم جمعه ها تعطیل نیست بجاش شنبه و یکشنبه دیگه ...

این دیگه جدید بود.😂

به این میگن تهاجم فرهنگی !😃😒

این دیگه جدید بود.😂  به این میگن تهاجم فرهنگی !😃😒

شاید اخه منم دیدم هنگ کردم هر آن نظرشون عوض میشه

اول میگفتن پنجشبرو تعطیل رسمی میکنیم بعد ک باز اون حرفشون والا معلوم نیست فازشون

شاید اخه منم دیدم هنگ کردم هر آن نظرشون عوض میشه اول میگفتن پنجشبرو تعطیل رسمی میکنیم بعد ک باز اون ...

مثلا اینطوری مشکلات حل میشه؟!

حالا تعطیلی هر روزی باشه چه فرقی داره؟!

فقط مردم گیج میکنن. 

هنوز تایید نشده اگه بشه هم از سال بعد اجرا میشه من شنیدم جمعه ها تعطیل نیست بجاش شنبه و یکشنبه دیگه ...

جمعه و شنبه تعطیل میشه 

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹
2706