2752
2734

سلام عزیزم ، ببخشید اینجا پیام گذاشتم ، اون تاپیکت قفل بود .

درمورد کیک و فروشش سوال داشتم ، عزیزم من تازه به ذهنم رسیده که این کار رو شروع کنم ، به نظر شما ارزشش رو داره که من هم کیک و دسر و چیزکیک لیوانی و کیک ژله و غیره رو درست کنم و ببرم کافه ها ببینم کسی سفارش میگیره ؟

از نظر شما میصرفه ؟ 

وقتی اینهمه شیرینی فروشی و قنادی و 

کیک پز های خونگی زیاده . 

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
سلام عزیزم ، ببخشید اینجا پیام گذاشتم ، اون تاپیکت قفل بود . درمورد کیک و فروشش سوال داشتم ، عزیزم ...

سلام اگر نمیصرفید پس چرا ما وقت میزاریم برای این کار؟ 

قطعا میصرفه 

کیک خامه ای 

و کافی شاپی دوتا شاخه جدا هستن 

هرکیکی نمیشه پخت داد کافه قطعا سفارش قبول نمیکنن 

کیک کافه باید متفاوت باشه که از شما خرید کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ، ببخشید اینجا پیام گذاشتم ، اون تاپیکت قفل بود . درمورد کیک و فروشش سوال داشتم ، عزیزم ...

هرکاری هم شروعی داره هرچقد پرس جو کنی تا خودت انجام ندی وقت نزاری متوجه نمیشه اوکیه یا نه 

هیج وقت قبل از این که کاری شروع کنی ب فکر درامدش اول نباشه 

سود کیک کافه داخل فروش مستمره وبالاس

اماسود کیک‌خامه ای داخل هر کیک مشخصه 

2731
هرکاری هم شروعی داره هرچقد پرس جو کنی تا خودت انجام ندی وقت نزاری متوجه نمیشه اوکیه یا نه  هیج ...

ممنون عزیزم از راهنماییت . 

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"