2733
2734
عنوان

ازبی پولی خسته شدم 😔لعنت به کاسبی خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 6588 بازدید | 177 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم عزیزم شغل شوهرت چیه شوهر منم مغازه داشت تو پاساژ کاسبیش خراب شد جمع کرد الان با ماشین کا ...

یاخدا مگه کجا زندگی میکنید؟

مگه چقد درماه درمیاره؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2731
درکت میکنم عزیزم شغل شوهرت چیه شوهر منم مغازه داشت تو پاساژ کاسبیش خراب شد جمع کرد الان با ماشین کا ...

از اون خونه پاشین 

حالا که برین یه جا دیگه حالا که شوعرتم شغلش ثایت نیست

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
یاخدا مگه کجا زندگی میکنید؟ مگه چقد درماه درمیاره؟

تهران عزیزم

بخدا بهم نمیگه فقط هی میبینم ناراحته هی سقف رو نگاه میکنه حالا بابام گفته بهتون پول میدم بذارید رو پول پیشتون یجا رو رهن کنید که کرایه ندید دیگه تا باغ پدرشوهرم فروش بره انشالله خونه بخریم

آنلاین شاپ چی الان درآمد داره؟؟

با۲۰تومن میشه آنلاین شاپ زد و تبلیغ کرد؟؟

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
2706