2733
2734
عنوان

اثر قانون جذب تو زندگیم !

253 بازدید | 26 پست

اینو بگم که خیلی معتقد نیستم به این قانون تو زندگیم ولی بهم یاد داد حواسم باشه چی میخوام از خودم و باعث نشه تفکرات منفی تو زندگیم مثل قبل باشه ...

...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

یادمه تو دوران کنکورم چند تا دانشگاه خیلی برام بولد شد ،همه اش میگفتم من بمیرمم باید این چند تا دانشگاه رو یکیشو قبول بشم ،تهشم بعد از اینکه کنکورمو دادم هنوز رتبه ها نیومده و اینکه از وضعیتم آگاه نبودم اومدم هر چی که مربوط به دانشگاهی که الان قبول شده بودم رو عضو شده بودم 😂نه به این معنا که جذبش کنم !فقط میخواستم زیر نظر بگیرمش که چه جوریاست و ارزش داره انتخابش یا نه !

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

حالا جالب اینجاست همون موقع ها اسم یکی از بچه ها رو دیدم تو چنل ،اسم و فامیلش برام جذاب اومد و دروغ چرا دلم میخواست ببینمش 😂با اونم آشنا شدم و یه نیمچه رابطه ایم با هم داشتیم ! و دقیقا میگفتم کاش سال دیگه اسم منم باشه بینشون و دارم براش تلاش میکنم !

و خوب اینم اضافه کنم الان یه جورایی تقدیر کلا ما رو به هم میچسبونه یه مدته هی 😑😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

و رابطه مون درست مثل داستانای مورد علاقه مه !هر کی میفهمه میگه چه قدر رمان طوریه زندگیتون !دقیقا یه چیزی مشابه یکی از رمانای مورد علاقه مه ...درست الان تو اون وضعیتی هستبم که دارسی و الیزابت از هم دور شدن 😂مدلش خیلی شبیه مستر دارسیه ،نگاهاش منو یاد دارسی ای میندازه که کالین فرث بازی کرده ،دقیقا همون نگاه رو داره 😑و اون یکی از مینی سریالای مورد علاقه ی من بود ...

2731

خلاصه قانون جذب یا هر چیزی که هست ،نقش داره ناخودآگاه و غیر مستقیم تو زندگیتون ...منفی نگری تا حدیش خوبه ولی از یه حدی بگذره تاثیر مستقیم میذاره ،مثبت نگری هم به اندازه اش خوبه ،دیگه اینجوری نباشه که فراموش کنید دور و برتون رو و مشکلات رو

قانون جذب فقط برا پولداراس😂کسی ک تو نون شبش مونده با قانون جذب چیزی جذب نمیکنه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

منم بهش اعتقاد دارم

بخصوص قبل خواب و یا ترانه گذاری تصور میکنم

و میشه تا حدودی

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

کلا اینجور چیزا تو زندگیم زیاد دیدم ...

ولی این مدت عجیب و عریب زیاد تر دیدم ،این فقط یک میلیونیوم چیزاییه که تو زندگیم رخ داده ،کلی چیز دیگه هم هست ولی کلیاتش رو که بقیه دیدن رو گفتم بگم ...

حواستون به چیزایی که بهشون علاقه مند هستین و دنبال میکنید باشه حتما👌🏻

قانون جذب فقط برا پولداراس😂کسی ک تو نون شبش مونده با قانون جذب چیزی جذب نمیکنه

قانون جذب صرفا قرار نیست خونه با ماشین باشه حتی کوچیکترین چیز تو زندگیتونم میتونه باهاش عوض بشه ...

منم بهش اعتقاد دارم بخصوص قبل خواب و یا ترانه گذاری تصور میکنم و میشه تا حدودی

چه جالب 😅

قانون جذب صرفا قرار نیست خونه با ماشین باشه حتی کوچیکترین چیز تو زندگیتونم میتونه باهاش عوض بشه ...

عزیزم گفتم یسریا وقتی تا خرخره تو مشکلن نمیتونن چیزی جذب کنن

طرف نون شبشو نداره بیاد فکر کنه من فردا رئیس یه شرکت میشم؟

تا حدی درسته

اما باتوجه به جو و شرایط

از لحاظر روانشناسی من تراپیستم خودش یکی از بهتریناست دقیقا همین حرفو بهم زد

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2706