2733
2734

تاحالا احساس حسودیو درک نکرده بودم اولین باره میفهمم حسادت چه شکلیه انگار وسط سینم سنگینی هست و میخواد بترکه خوشبحال اونا که مشکل مالی ندارن شانس دارن با پولشون حتی راه های رسیدنشون فراهم میشه من ۵ ساله صبر کردم‌بی پولیشو تحمل کردم و بیشتر از بقیه سختی دیدم تواین راه ولی هنوزم بهش نرسیدم حق من اینه ک بیشتر سختی بکشم و همچنان منتظر بمونم فقط بخاطر بی پولی؟؟اما اونا بدون سختی و با داشتن پشتیبان مالی همه چی براشون فراهم شدس،وقتی میبینم یکی کنار عشقشه افسوس میخورم ک چرا من کنار عشقم نیستم!چرا ما از همدیگه دوریم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🥲💔

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2740

والا اونی که من دوسش دارم و بهش رسیدم نه پشتوانه مالی داشت نه پدرومادر پولدار

ایناهمه بهونست اونی که واقعا بخوادت وقت رو تلف نمیکنه مابقی اهدافش رو تا رسیدن به اوضاع مساعد کنار تو جلو میبره 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
بجای اینکه دنبال یع عشق باشید دنبال یه ادم حسابی باشید بعدش اون ادم خود بخود بعد از مدتی میشه عشقتو ...

من کلا وقتی اومد ت زندگیم ک‌دنبال کسی نبودم و حتی ردش کردم هزاربار ردش کردم کات کردم اما دنبالم کرد موند و‌نگهم داشت انقد گذشت تا بهش وابسته شدم و عاشقش شدم انقد موندیم ک خاطره های قشنگی ساختیم،وگرنه برگردیم ب عقب این کسی ک الان عاشقشم انتخاب من نبود پس‌نگو بجای عشق دنبال ی ادم درست حسابی باش چون اگ ب من باشه ن دنبال عشق میرفتم ن دنبال ادم‌درست حسابی،عشق واقعی ادم‌یهو درگیرش میشه

2706