2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیل تون چیه؟ 

با کسی که دوسش ندارم چطور میتونم زندگی کنم؟هرچقدرم پولدار باشه

قطعا با اونی که دوسش دارم خوشبخت ترم

ولی بازم بستگی داره شاید برای یکی مادیات خیلی مهمتر باشه

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
2731
اینم زیاد بی پول نیست منو خیلی دوست داره و از نظر خانواده و اخلاق خیلی خوبه 

عزیزم چون دوسش داری قلبت اجازه نمیده منطقی فکر کنی

لطفاً از مغزت کمک بگیر ببین واقعا کدوم بهتره

نه پول به تنهایی ملاکه ، نه دوست داشتن خالی

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
اینم زیاد بی پول نیست منو خیلی دوست داره و از نظر خانواده و اخلاق خیلی خوبه 

پس با همین ازدواج کن وگرنه یه عمر حسرت به دل میمونی

میخندم شاید دنیا به روم نخنده اما بازم میخندم 

واقعا پول همه چیز نیس ازدواج با عشق و علاقه خیلی شیرین تره تا اینکه با یکی ازدواج کنی  که نسبت بهت بی تفاوته و فقط دلت به پولش خوش باشه اونم خانم ها که موجود احساسی هستن و بدون عشق و محبت بهم میریزن هر چند از نظر مالی در رفاه باشن

اونی که پولداره نمیشناسمش فقط قیافش رو دیدم ولی اونی که دوسش دارم اخلاق و خانواده عالی داره  ق ...

خب 

وقتی اخلاقش خوبه 

خانواده دار هم هست 

دوستش هم داری 

پس دیگه فکر چی هستی؟؟.   پول خوبه اما اخلاق و خانواده مهم تره 

عزیزم چون دوسش داری قلبت اجازه نمیده منطقی فکر کنی لطفاً از مغزت کمک بگیر ببین واقعا کدوم بهتره نه ...

من حتی با اونی پولداره ازدواج کنم باید قید درسمم بزنم 

ولی اونی که دوسش دارم میگه خودم تو درست کمکت میکنم 

آخه رشتم معماریه بیشتر ماکت و طرح هارو کمکم کرده 

من حتی با اونی پولداره ازدواج کنم باید قید درسمم بزنم  ولی اونی که دوسش دارم میگه خودم تو درست ...

چرا باید بزنی قید درستو؟ تنها مزيت پولداره استفاده از پولاشه اگه این طور نیس کنسلش کن

2706