2733
2734

بعد پنج شش سال ب اخلاق و‌رفتارشون عادت نکردم 

شهرستانن .. هرموقع میخوان بیان حالت تهوع میگیرم

بس حرفاشون نیش و کنایه داره و دعواگرن

ازون مدلای زمان قدیمن ک هیچ حرفی حالیشون نیست و حرف حرفه خودشونه و همه ازشون حساب میبرن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشالله که من خواهر شوهر و برادر شوهر نداشته باشم 

غصه فقط مادرش باشه که اونم باهام کنار بیاد😂😂

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2731

چقدر واس خودت بزرگشون کردی که از دیدنشون اضطراب میگیری، اونارو اندازه شخصیت شون بزرگشون کن تو ذهنت بزرگ کن...رییس جمهور و رئیس ارتش که نیستند، البته که هر حسی بهشون داشته باشی اونا قشنگ میفهمن! الانم میدونن ازشون حساب می‌بری

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
خب چکار کنم واقعا حریف زبون اونا نمیشم

ببین‌ مگه ما قرار حریف زبون هر آدم نادونی بشیم؟ مگه چاله میدونه؟

تو جوری رفتار کن که حریف شخصیتت نشن

در قدم اول ازشون نتررررررررس ، با اخم‌ و تخم و ترسوندن نزار کنترلت کنن..بت بزرگی که ازشون تو ذهنت ساختی رو بشکن

برو جلو آییینه تمرین کن، حس کن اونارو دیدی، ببین چجوری واکنش میدی؟ تند تند سلام می‌کنی یا حالت صورتت چ‌شکلیه؟

بجای اون حالات صورت، حالتی که با یکی از بی اهمیت ترین افراد فامیل انجام میدی رو جلو آیینه تمرین کن...

من به شخصه ب این نتیجه رسیدم که آدما اول ما رو مزه میکنن، بببینن قابل خوردن هستیم قورتمون میدن! خصوصا آدمای قالتاق و دعوایی ....خدا نکنه بهشون انرژی ترس بفرستی...دیگه تمومه...من ی دخترعمو دارم وحشی ترین آدم فامیل هم کاری بهش نداره، اصلا هم جواب کسی رو نشنیده ها،،،،فقط نمیترسع و این نترسیدن و کسی رو حساب نکردن تو رفتارش و حالات بدنش مشهوده

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
ببین‌ مگه ما قرار حریف زبون هر آدم نادونی بشیم؟ مگه چاله میدونه؟ تو جوری رفتار کن که حریف شخصیتت نش ...

جدی چقدر عالی

ولی میدونی من هرچقد تمرین میکنم تهش کم میارم چون هربار یچیز جدید میشنوم ک اماده نیستم همون لحظه چ جوابی بدم اینه ک عین یخ ذوب میشم میرم تو زمین یا بغض میکنم ک همه میفهمن 😭 بخدا الان قلبم تند میزنه امروز میخوام بیان

با هر کسی باید با روش خودش رفتار کرد

از موضع بالا نگاهشون کن 

سرد و پر کینه نگاه کن

حرف زدن جواب بده در جا نتونستی جواب بدی یه کلمه تلخ آماده داشته باش که بگی و قهر کنی بری مثلا اتاق دیگه 

چند تا تیکه پر و پیمان در مورد دخالت و بدزبونی از الان براشو‌ن حاضر کن

وقتی ببینم ازشون نمی ترسی آدم میشن

و خدا برای من کافیست.....
با هر کسی باید با روش خودش رفتار کرد از موضع بالا نگاهشون کن  سرد و پر کینه نگاه کن حرف زدن ...

یبار همینجوری با گریه و جیغ و داد جوابشونو دادم قهر کردن رفتن پرو پرو هفته بعدش دوباره اومدن .هیچوقت از رو نمیرن یا خجالت بکشن

جدی چقدر عالی ولی میدونی من هرچقد تمرین میکنم تهش کم میارم چون هربار یچیز جدید میشنوم ک اماده نیستم ...

عزیزم کتاب بانو آرتمیس رو از کاربری نازگل بانو پیدا کن و بخونش، منم قبلاً مثل شما بودم....خونه مادرشوهرم میرفتم اون می‌رفت بیرون وقتی برمیگشت اگه دراز کشیده بودم مثل برق میپریدم ...الان اگه بیاد تو و دراز باشم همون رفتاری رو میکنم که با همسایه بغلیشون میکنم، یعنی آروم پامیشم یا شایدم الکی چشامو ببندم فک کنه خوابم ولم کنه! یکسال طول کشید تا هیمنه توخالی و پوچ اونارو تو ذهنم شکستم.

برای همین میگم اول از ذهنت شروع کن.