2737
2739

حاجت دل همه رو بده حاجت منم بده مهربونم😘

لطفا برای من و عشقم صلوات میفرستین تا آخر بهار عقد کرده باشیم و دست تو دست بریم قم پا بوس خانم فاطمه معصومه و جمعکران و بعدشم مشهد پابوس آقا از اول نیتمون همین بود 😍

لایک کنین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم♥

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
برای منم ایشالله یه شوئر خوب بفرستند خسته شدم از سینگلی😒😒

انشالله 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

#چــالش داریـــم چــه چــالــشی 😍

#شرکت_کننده: 🫶🏻 13 اقاپسرمون🌼

لایــــ❤️ــــک بــزنــــ💟

جـ🎁ــایــزه بـــبـر فـــقط 3️⃣ نـــفر اولـــ

🎁نـــفر اولــ  200 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفردومــ 100 هـــزار  تــــومــ💴ن

🎁نـــفر سـومـ 50 هـــزار  تــــومــ💴ن

https://rubika.ir/joinc/BFDFJGJF0IVTUNEVYKFMJAQXJLSZJIIK

فــقــط یــک بــنر از مــدیـر بــگیــرین 🤗

✅️ایــدی مــدیــر:

@hly__1402

حــــــداقل لایکــــــ❤️ برای بـــــرنده شــــــدن 300لایکــــ

با ما هـــــمراه باشیـــــ🫵🏻ــد

برای منم دعا کن 

اسمم معصومه 

دعا کن بیان خواستگاریم و تو همین یکی دو ماه ازدواج کنم انشاءالله به حق امام زمان عج 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
عزیزم برات ده تا صلوات فرستادم تو هم میشه بری تواین کانال به شرکت کننده شماره ۱۳ رای بدی بخدا عکس چن ...

چشم

2740

برا همتون کلی دعا کردم

تونستین دعا کنین به ارزو هام و اهدافم با پشتکار و صبوری به موقعش برسم تشکر پیشاپیش

میشه واسه چیزایی ک میخوام کلی انرژی مثبت بفرستین یا دعا کنین معدلم ۱۸.۳۵ بشه و نفر دوم شم🤍🌱