2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب بپرس ببینم شاید تونستم جواب بدم

من میخام تکواندو رو شروع کنم ۱۸ سالمه

ولی خب میدونی اکثرا از بچگی شروع میکنن 

اگه بخام برم باید برم با بچه ها 

یا ن رده بندی سنی داره؟ 

و اینکه هم سن و سالای من همه کمربند مشکی ندارن من با کمربند سفید برم خیلی مسخره میشه😐روم نمیشه واقعا

بنده آرمی نیستم❤️
من میخام تکواندو رو شروع کنم ۱۸ سالمه ولی خب میدونی اکثرا از بچگی شروع میکنن  اگه بخام برم با ...

خب ببین من 16سالمه کمر بند نارنجی کاراته دارم 

وضع منم دقیقا همین بود برای شروع 

مشکل اینجا بود که اصلا هم سن خودم تو باشگاه نبود 

من بزرگترینشون بودم بزرگاشون در حد 8.9 سال بودن 

اصلا خجالت نکش تازهتکواندو هم زود به زود کمربندش عوض میشه 

من سر سفید به زرد شدن دقیقا یکسال دهنم سرویس شد

خب ببین من 16سالمه کمر بند نارنجی کاراته دارم  وضع منم دقیقا همین بود برای شروع  مشکل ای ...

الان چند ساله که میری؟ 

ینی بزرگترا مسخره نمیکنن؟یا اینکه عجیب نیست؟ 

من یکی از دوستام مربی تکواندو عه میگه اصلا عجیب نیست 

دو سال هم بری کمربند مشکی رو میگیری 

کاراته اذیت میکنه برا کمربند؟

بنده آرمی نیستم❤️
من میخام تکواندو رو شروع کنم ۱۸ سالمه ولی خب میدونی اکثرا از بچگی شروع میکنن  اگه بخام برم با ...

شهرای کوچیک ندارن ولی شهرهای بزرگتر و کلان شهر ها شاید داشته باشن ...

مسخره که نمیشی ،دوست منم از ۱۸ سالگی داره میره و الان کمربند زرد داره ...در حالیکه من ۱۴ سالگی دان سه مو گرفتم و دیگه ادامه ندادم 🫠از یه بازه ای با سن کمتر ارشد کلاس بودم و خوب ندیدم چیزایی که شما ازش میترسی رو ...کلی آدم از همین سن شروع میکنن ۱۶ الی ۱۸ و بهتر از کسایی که زودتر شروع کردن هم ادامه میدن 🙃

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
الان چند ساله که میری؟  ینی بزرگترا مسخره نمیکنن؟یا اینکه عجیب نیست؟  من یکی از دوستام م ...

3ساله اصن به جز ارشدا که کمربند قهوه ای. مشکی ان کسی بزرگتر از خودم نیست

دقیقا اصلا خیلی زود به زود کمربندت عوض میشه برا تکدواندو

آره خیلی اذیت میشم من سر عوض شدن کمربند کاراته ولی من حرکاتش رو بیشتر از کاراته میپسندم

مثلا ارشد خودم 19سالشه از 3سالگی داره میاد کمربند مشکیه ولی هنوز به مرحله ی مربیگری نرسیده😖

شهرای کوچیک ندارن ولی شهرهای بزرگتر و کلان شهر ها شاید داشته باشن ... مسخره که نمیشی ،دوست منم از ۱ ...

اره میدونید چیه 

چون تو بچگی تا بزرگسالی علایق واقعا تغییر میکنه 

ولی من الان علاقه ی واقعیم رو پیدا کردم

بنده آرمی نیستم❤️
اره میدونید چیه  چون تو بچگی تا بزرگسالی علایق واقعا تغییر میکنه  ولی من الان علاقه ی وا ...

دقیقا ...

البته من الان دوست دارم برم ولی حوصله و وقتشو ندارم 🫠قبلش کنکور بود ،الانم دانشگاه وقتمو میگیره و کارای مربوط بهش 

پس برو دنبال علایقت ،وقتی علاقه تو دنبال نمیکنی حسرتش برات میمونه ،باز از باشگاه های شهرتون بپرس شاید مخصوص بالای ۱۸ سال هم داشته باشن 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
دقیقا ... البته من الان دوست دارم برم ولی حوصله و وقتشو ندارم 🫠قبلش کنکور بود ،الانم دانشگاه وقتمو ...

منم کنکور دارم الان 

باید ببینم کدوم شهر قبول میشم🙂اگه رده بندی سنی داشته باشه که خیلی بهتره

بنده آرمی نیستم❤️
منم کنکور دارم الان  باید ببینم کدوم شهر قبول میشم🙂اگه رده بندی سنی داشته باشه که خیلی بهتره

عالی 👌🏻اگه شهرای بزرگتر قبول بشی امکانش هست داشته باشن ،خبر ندارم متاسفانه ولی خودم قبلا که کلاس میرفتم یه شهر کوچیک بودم نداشت 🫠نهایتا بی خیال ،خوبیش اینجاست که در این مواقع تا کمربند آبی رو چون دست باشگاه و استاده میتونی راحت بیای بالا ،قرمز به بعد که ثبت میشه کامل و آزمونش استانی و از دو سه اینا به بعدم کشوریه( یادم نمیاد دقیقشو )دیگه زمان بره 🫠

به نظرم بعد از کنکور برو کلاس رو توشهرتون  ،تا قبولی حداقل کمربند زردتو گرفتی ،بعدش برو شهر جدید 

2706