2752
2734

شوهرم هم بددهنه هم دست بزن داره هم بچه ننه اس خسیس ام هست وقتی تو خونه پول خرج می‌کنه حالش بد میشه بی رگ و پفیوزه نسبت به زن و بچه

اوووههههههههههه

بااین اعصابت تایپیک زدی انتظارراهنمایی هم داری

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مثل بابای منه بابام خیلی خوب خرج می‌کنه وبی مامانیه پدر مادرش هم حسود بودن خدا لعنتشون کنه تا خونمون رو ام دی آف میکردیم اونا هم با پول بابام مبرفتن انجام میدادت 

میرفتیم کربلا با اون که اون همه مگه و مدینه کوفت زهر رفتن حسودی می‌کردن برای دست بوسی بابام ماهارو میبرد درو براموه بازر نمی‌کردن  اینا فقط فقط یه نمونه ی کوچیک از زندگی پدر و مادرم بود 

مادر بزرگم الان ۹۷ سالشه و سکته مغزی شده اصلا یاورموت نمیشه این خانم پزی که ساعت دقیق می‌خوابید ، غذا میخورد حالا باید شاش و چیزلضو دخترا و پسراش جمع کنن 

شوهرش هم مرده 

بابام هر چی کم نمیزفت اونجا الان نزدیک هفت هشت ساله که صبح تا شب اونجاست

حالا بچه هارو که نباید آوردی اون هیچی .ولی طلاقم دردی دوا نمیکنه فقط بهش بگو بچه ها رو میزارم مهد خودم میرم سرکار چون پول ندارم

ما همه خاطره ایم ....منتها هر یک برای کسی