2737
2739
عنوان

پسری ک سیگار میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 49 پست

من رد میکنم 

چون خانوادم هم اهل دود و دم نیستیم

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
نمیتونه ترک کنه؟؟ باهاش حرف زدی بزارش کنار

آره عزیزم بهش گفتم،میگه باشه کم کم ترکش میکنم

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس نکنی بهتره کسیکه مشکلش رونتونه حل کنه وسراغ سیگاررفته اعصاب نداره اینونصیحت ازمن بگیر او ...

آفرین دقیقااا اسی گوش بده... ممکنه آینده طرف موادم بره از کجا معلوم الانم نیست شاید از تو پنهان... بنظرم طرف آدم معتاد نباید رفت.. مخصوصا اگر نتونی باهاشون کنار بیای و تحربه ای نداری. هرچقدم عاشق

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2731
منم خاستگار سیگاری همیشه رد میکردم،ولی این دوس پسرمه و همو دوس داریم🥺چیکار کنم؟

انتخاب اشتباه پایان بدداره

پس به امیدآینده روشن نباش

الان اتفاقی نیوفتاده ترکش کنی بهترازآینده باچندبچه است

توممکن بودعاشق یه پرفسوربشی

ممکن بودعاشق یه معتادزن داروهرزه

عشق عشقه فرقی نداره

پس سعی کن ازاین پس برای خودت ارزش قائل بشی وعاشق بهترینهابشی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
پس نکنی بهتره کسیکه مشکلش رونتونه حل کنه وسراغ سیگاررفته اعصاب نداره اینونصیحت ازمن بگیر او ...

دوس پسرمه،منم دوسش دارم،نمیدونم چیکار کنم🥺

اگ همو از دست بدیم دوتامون به فنا میریم

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
آفرین دقیقااا اسی گوش بده... ممکنه آینده طرف موادم بره از کجا معلوم الانم نیست شاید از تو پنهان... ب ...

🥰🥰😇😇💖💖💖💖💖💖

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740

بشخصه رد میکردم کیسای سیگاریو 

اصن از ادمایی که بیخود و بی جهت خودشونو به چیزای اینمدلی وابسته میکنن خوشم نمیاد 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
انتخاب اشتباه پایان بدداره پس به امیدآینده روشن نباش الان اتفاقی نیوفتاده ترکش کنی بهترازآینده ...

منم سنم کم نیس سی سالمه دیگه

دوس پسرمه،منم دوسش دارم،نمیدونم چیکار کنم🥺 اگ همو از دست بدیم دوتامون به فنا میریم

نه نمیری😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

منم عاشقی کشیدم

۱بار۷سال

۱بار۳سال

تامرزخودکشی هم رفتم

همه اش چرته

عاشق کسی باش که لیاقتش روداری ولیاقتت روداره

اگرفکرمیکنی لایق یه آدم معتادی برو

توی دوستی حتماباهم خوبید

ببین توی زندگی وقتی۶ماه قهرکنه یاخرفحشی به خانواده ات بده یاسرمادرش وخواهرش ودوست ورفیقش و.....۲تاکشیده آبدارهم بخوری یاپیش پدرومادرت واقوامت سیگارش روروشن کنه و......بازهم دوستش داری؟!

نگواین اتفاقهانمیوفته که جفت پامیام توحلقت

دوس پسرمه،منم دوسش دارم،نمیدونم چیکار کنم🥺 اگ همو از دست بدیم دوتامون به فنا میریم

عزیزم عشقی که تا این حد اتشینه تا الان باید میتونست اونو وادار به ترک کنه 

اگه نتونسته ترک کنه یعنی عشق اون به اندازه شما اتشین نیس

و شاید اصلا عاشق نیس و صرفا از رو منطق شمارو انتخاب کرده 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

پس انتخاب اشتباه کردی

ازهول حلیم داری میوفتی توی دیگ

ببین دوستت داره سیگارروترک کنه

یجوری میگی ۳۰سال انگار ۶۰سالته دختر تازه اول جوونیت نکن باخودت بدبخت نکن خودتو بخاطر عشق اونم به آدم سیگاری. هرچند خوب همه چیز الان گل و بلبل بعدش هیچی معلوم نیست. ببین روحیات خودت چی میخواد باچی سازگاره

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706